Svatební DJ a moderátor, Praha, červen 2019

Profilova fotka
Ahojky sháníme svatebního DJ a moderátora na svatbu. Svatba bude v Hoffmanově dvoře na Praze 9. Program by měl být na 12 hodin od obřadu do večerní zábavy. Děkuji za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den ,odeslal jsem Vám nabídku do interní pošty 🙂 . S pozdravem Ondřej Čáň
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, taktéž Vám zasílám svou nabídku. S pozdravem Ondřej Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku jsem Vám zaslal do interní pošty. Krásný den Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer , dovolím si poslat mabídku do IP. Fajn večer Patrik ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratuluji Vám k zasnoubení. Podívejte se na náš profil či web, kde naleznete ukázky naší práce. Pokuď Vás čímkoliv zaujmeme, tak jednoduše vyplňte nezávaznou poptávku s tím jaká je Vaše celková představa. Budu se na Vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Veroniko, pokud jste si ještě nevybrali někoho z kolegů, věnujte prosím pozornost i mé nabídce, kterou jsem vám právě poslal. Přeji hezký den, Mirek - DJ Giacomo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, zaslána IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby dje a moderátora. Nabídku posílám do interní pošty. S přáním klidných příprav svatby Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, zaslána IP :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?