Svatební DJ 26.5.2018 Děčínsko?

Dobrý den, hledám svatebního DJ z okolí Děčína na 26.5.2018. Chtěla bych i karaoke. Hudba by byla cca od 17:00 do 01:00. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do interní pošty. Nezmínil jsem v ní Vámi požadované karaoke, které také dokáži zajistit pomocí projektoru a velkého plátna. Pokud Vás moje nabídka zaujme, ozvěte se, kontakt najdete na mém webu uvedeném níže. Hezký den, Mirek - DJ Giacomo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.PŘIVEZU SEBOU HODNĚ HVĚZD,PROTOŽE MÁTE SE MNOU VIDEOPROJEKCI ZDARMA.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Nově také nabízím doplňkové služby pro vás :-) Více v záložce služby na www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem DJ a moderátor Milan Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych vám nabídl své služby na vaši svatbu. Mám dlouholeté zkušenosti s moderováním a ozvučením svateb. Rád také zajistím hry, karaoke, abychom prolomili ledy. zajistím ozvučení i osvětlení, podkreslím i obřad. Preferuji osobní schůzku před svatbou, abychom vše doladili podle vašich představ. Pokud by vás má nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Budu se těsit. Krásný den, Miroslav Novák-Dj Alfi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?