Svatební DJ 13.9.2018- okres Mělník ?

Dobry den,ahoj vsem.. prosim nemate nekdo kontakt na nejakeho svatebniho DJ, okres Melnik, ktery by byl v nas svatebni den volny ? Mame svatbu 13.9.2018 v Bysicich v Modrem mlyne. Nase datum je ve vsedni den a presto nikoho nemuzeme sehnat..:( Hudbu bychom chteli cca od 18-0:00h a mame predstavu takovou, ze si dotycny priveze vlastni aparaturu, mikrofon atd. Moc diky vsem za rady! :-) Verca
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby, ve čtvrtek 13. září mám volno a na Mělnicku běžně hraji. Podívejte se na mé stránky, kde o mně najdete veškeré informace. Posílám Vám také zprávu do interní pošty. Přeji hezký den! Mirek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Veroniko, nabídku jsem odeslal do interní pošty. Budu se těšit na případnou spolupráci. MK.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.PŘIVEZU SEBOU HODNĚ HVĚZD,PROTOŽE MÁTE SE MNOU VIDEOPROJEKCI ZDARMA.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Nově také nabízím doplňkové služby pro vás Více v záložce služby na www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem DJ a moderátor Milan Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Verčo, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mohu nabídnout skvělou živou kapelu Bosáci. :) Termín máme volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, zaslána IP :-)
Odpovědět
Vsem moc děkuji za nabídky, uz jsem sehnala :) děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?