Menu Forum

Svatební DJ - 1.9.2018 - okr.Mladá Boleslav

20. dub 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
dianuskad
Registrovala se 15. dubna 2018 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
dianuskad
Registrovala se 15. dubna 2018 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Jičín.
 Hezký den, sháníme DJ na svatbu 1.9.2018 v obci Kněžmost, okr.Mlada Boleslav. Předem děkuji za nabídku emoticon emoticon
19. dub 2018 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
djmech (37 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
7

“Kratičký sestřih záběrů ze tří naprosto odlišných svateb, které i přes to měli hodně společného... 3 party skvělých lidí, spoustu zábavy, tanec až do rána a také moji maličkost. Měl jsem tu čest na těchto svatbách zajišťovat moderování, zábavu, muziku, CO2 mlhu, svatební hry, světla i zvuk a spoustu dalších drobností, kterými se snažím každou další svatbu dělat lépe a”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
djmech (37 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
7

“Kratičký sestřih záběrů ze tří naprosto odlišných svateb, které i přes to měli hodně společného... 3 party skvělých lidí, spoustu zábavy, tanec až do rána a také moji maličkost. Měl jsem tu čest na těchto svatbách zajišťovat moderování, zábavu, muziku, CO2 mlhu, svatební hry, světla i zvuk a spoustu dalších drobností, kterými se snažím každou další svatbu dělat lépe a”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, termín mám volný a do Kněžmosta 3km emoticon ...posílám Vám nabídku do interní pošty. S pozdravem Ondra Seidl
19. dub 2018 v 07:40  •  www.hrajisvatby.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (35 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
20
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (35 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
20
 Dobrý den,
mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese.
Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny.
V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
S pozdravem Svatební dj Jarek
19. dub 2018 ve 21:09  •  www.svatebnidj.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kv_production
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
14

“Pojďme se zlepšovat a vytvořit pro nevěsty bezkonkurenční službu! Proč je nutné, aby svatební dodavatelé spolu komunikovali? Jedna činnost navazuje na druhou. Když nemá floristka nazdobený stůl, těžko vyfotí fotograf připravenou slavnostní tabuli. Co doporučit klientovi? A jaký klient vlastně je, kdo to je? Nápady, rady, workshopy a nekonečný networking. Tohle a ještě mnohem více vás čeká na podzim v”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kv_production
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
14

“Pojďme se zlepšovat a vytvořit pro nevěsty bezkonkurenční službu! Proč je nutné, aby svatební dodavatelé spolu komunikovali? Jedna činnost navazuje na druhou. Když nemá floristka nazdobený stůl, těžko vyfotí fotograf připravenou slavnostní tabuli. Co doporučit klientovi? A jaký klient vlastně je, kdo to je? Nápady, rady, workshopy a nekonečný networking. Tohle a ještě mnohem více vás čeká na podzim v”
(Před 11 měsíci)

Krasný den , na Vaše datum mám ještě 2 volné DJ. Koukněte k nám na web, zašlete nezávaznou poptávku a vše připravíme tak, abyste měli nač vzpomínat. Podle magazínu Living totiž 80% úspěšnosti akce závisí právě na kvalitním výběru zábavy.

Za KV Tým, Kristýna
20. dub 2018 v 08:28  •  www.kv-production.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí