Svatba 27.9.2014 nedaleko Ostravy - hledám DJ

Profilova fotka
Hledám příjemného všestranného DJ, který by byl schopen i zároveň mírně řídit a moderovat chod svatební zábavy. Prosím o ceny rovnou do zpráv, ať se nemusím znovu každého zvlášť doptávat. Díky předem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme mladí DJs z Ostravy. Hrajeme podle dění na parketě, s přípravou max. 2 písní dopředu - žádný AUTOMIX nebo PLAYLIST... Moderujeme, spolupracujeme se svědky, pořádáme soutěže. Klienti našich svateb jsou ze 100% spokojení, zakládáme si hlavně na dobrých referencích. Na Ostravsku máme nejlepší ceny včetně dopravy - Standardní sazba 4400,- Kč. Určitě nám napište nebo navštivte naše stránky a dozvíte se více. Ondra za tým HudbaOstrava.CZ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem Vám nabídku Interní poštou, hezký den :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Moc doporučuji DJ Ondru. Jsou moc skvělí. Domluvili jsme si schůzku před svatbou, kde jsme domluvili naše představy. Komunikace s nimi byla dobrá. Všichni hosté byli spokojení, byla legrace, stihli jsme také pár her, které zorganizoval náš DJ Kuba. Hudba byla také skvělá. A to vše za super cenu. Pokud chcete na svatbě profesionály, tak se obraťte na HudbaOstrava.Byli jsme opravdu spokojení a naše svatba dopadla dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?