Svatba 23.6.2018 - okr. Vyškov - DJ včetně ozvučení obřadu

Dobrý den, nastala menší změna a tudíž znovu poptávám DJ na svatbu dne 23.6. okr.Vyškov, cca. 40 lidí vč. ozvučení obřadu (hraní na svatbě 18 - 02). Prosím o zaslání nabídek do zpráv popřípadě doporučení od někoho, kdo měl svatbu v roce 2017. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, určitě se koukněte na naše webovky. Hrajeme po celé ČR ;-) a 23.06.2018 máme ještě místo volné.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, velmi rád budu hrát právě na Vaší svatbě a pomohu Vám zajistit skvělou atmosféru. Jako bývalý moderátor rádia Kiss Hády a Free rádia mám bohatou zásobu hudby a zkušenosti s malými i velkými oslavami. Kromě vlastního ozvučení mohu zajistit i světelné efekty, bublinky a připravím i originální svatební kvíz. Hraji podle vkusu nevěsty a ženicha, takže zaručuji, že vás bude večer (i noc) opravdu bavit. Jsem z Brna, takže dostupnost ideální.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rádi bychom byli u dozajista nejkrásnějšího dne Vašeho života a postarali se o Váš svatební večírek. Veškeré info na jdete na našem webu nebo telefonicky. Díky a přejeme krásný den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád nabídnu své služby. Nabídka zaslána interní poštou. S pozdravem a přáním klidných příprav svatby Dj a moderátor Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vedle kvalitní hudební produkce pro všechny generace nabízím také kompletní servis včetně svatební zábavy a moderování celého večera. Více informací Vám zasílám do interní pošty zde na portále. Radim Kapica
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?