Svatba 11.9.2021 Přerov

Dobrý den, nenašlo by se tady nějaké seskupení (kapela), která nabízí více služeb? Ideálně kapela, dj, hudba na obřad a fotograf. Tyto služby nabízí např.laskaagency, bohužel již nemají volný termín. Nemá někdo typ na něco podobného? Děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by jste měla zájem i o služby samostatného DJ, tak dejte vědět. Zaslal by jsem nabídku. Termín prozatím je. Mějte se krásně. :-) S pozdravem Jiří Růčka
Odpovědět
Profilova fotka
Kapela nebo DJ ? Pokud jste se ještě nerozhodli, jestli živou hudbu, nebo DJ, zvolte kombinaci. Takto budete mít obojí, a za jednu cenu ! Sháníte kvalitní hudbu na svatbu a ještě něco navíc? Jsme profesionální duo s moderním přístupem, bohatým repertoárem nabitým osvědčenými skladbami, hudbou znějící jako originál a skvělým živým vokálem. Naše vystoupení můžeme doplnit také o DJ produkci a zahrát tak písničky na přání pro novomanžele i hosty. Speciální službou pro Vás je dále nezapomenutelný "tanec v oblacích", kdy si svůj první tanec budete moci zatrsat uprostřed těžké mlhy, která působí jako oblaka. Zaručujeme maximální spolehlivost a bohatou praxi u nás i v zahraničí (více než 600 odehraných svateb). Vlastníme kvalitní hudební aparaturu a osvětlení. Veškeré informace, audio ukázky i videa naleznete na našem webu www.orchestraparty.cz S pozdravem Orchestra Party
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím kombinaci ozvučení obřadu, reproduktovaná hudba k obědu a DJ na večerní party + vlastní profi fotokoutek po dobu celé Vaší akce. Navíc nabízím aparaturu v bílé barvě lahodící oku pro správnou svatební atmosféru, videodiskotéku, tanec v oblacích a led doplňky - svítící 1m vysoký nápis LOVE, světelnou abecedu na monogramy, řetězy, svítící láhve 30ks... atd. Přesný popis zde na mém profilu: https://www.beremese.cz/catalog/vendo...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
A já jsem fotografka a Přerov nemám daleko, tak moc ráda za Vámi přijedu! Více informací najdete pak na mých stránkách 🙂 Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Hezký večer..... Studentská léta v Kroměříži....časté cesty přes Přerov.... Bylo by mi ctí se podílet hudebně na Vašem dni "D"....a vytvořit radostnou show!! Karel Sýkora alias Dj Karlson.....slavnostní události
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?