Spotify aneb hudba ve vlastní režii

Ahoj, protože nemám ráda žádné remixy a dobrých DJ, kteří by mi vyhovovali, mi přijde zatraceně málo. Navíc by to ten DJ mohl brát třeba i jako urážku, kdybych mu nadiktovala skoro celý playlist písniček a nechtěla bych jeho kreativní přechody, hlášky apod. Kapely zase nezahrají všechno (specifický hudební styl) a dobrou angličtinu aby člověk pohledal (někteří hosté jsou rodilí mluvčí). Samozřejmě čest výjimkám a dobrým kapelám i DJ. Také mi přijde, že lépe odhadnu styl svých hostů. Vím, které písničky daného hosta jsou srdcovky, kdo na co paří apod., proto bych chtěla hudbu aspoň částečně ve vlastní režii. Dokážu sama sestavit playlist na několik desítek hodin. Akorát v ten den nemohu za pc sedět a pouštět to. Problém je třeba momentální nálada na parketu, kde je potřeba např. korigovat zda teď pustit rychlou nebo pomalou písničku. Jak jste se s tím poprali? Zajímalo by mě, jak jste řešili hudbu ve vlastní režii? Vytvořili jste si seznam písniček a náhodně je pustili? Nebo někdo za počítačem celý večer seděl, kontroloval to a pouštěl? Jaké jste měli repráky? Nebo si najmout vyloženě zvukaře? Jaké jsou vaše dobré zkušenosti a čemu se raději vyvarovat? Klidně i pokud někdo na nějaké svatbě byl, kde nebyl DJ ani kapela, tak jaké má zážitky, co by udělal jinak? Případně pokud s tím vůbec nesouhlasíte, tak jak byste to řešili? Případně koho doporučili, aby splňoval tak náročné a specifické požadavky? Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! My si budeme hudbu řešit sami skrze vlastní playlisty na Spotify. Budeme mít jednoho kluka, co se nám o hudbu postará (bratranec snoubence), bude mít za úkol zejména písničky na přání. Kvalitní reproduktory v rodině máme, použijeme ty. Máme menší svatbu (35 lidí), takže zrovna za hudební doprovod se nám nechce utrácet. Navíc jsme ještě nebyli na svatbě, kde by DJ nebyl opravdu vyloženě trapný a uměl by vkusně moderovat. 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@jollyrodent Dobrý den, i přes to, že si nemyslím, že je to úplně dobrý nápad si vám dovolím zaslat zprávu, jak vám mohu velmi pomoci... nebojte, nebudu vás přemlouvat :)
Odpovědět
Dobrý večer, já osobně plně respektuji představu svatebčanů a pokud chtějí kompletní svůj playlist a prakticky žádné zásahy DJ, nemám s tím žádný problém, stejně tak jako ukončení až s posledním svatebčanem 😉 Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí 🙂, žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce 😉 Neváhejte mě kontaktovat djpatzy.cz nebo patmichal@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hudba je jedna věc a svatební dj není párty dj a měl by Vám vyhovět jak s playlisty tak mírou vystupování a mluvení - je to Váš den, Vaše přání a Vaše představy. Stačí říct, že nechcete žádné remixy, ale originální skladby a žádné mixování a minimální mluvení do mikrofonu a zkušený svatební DJ si s tím poradí. A ta druhá věc o kterou jde, je vizuální stránka dobrého DJ - aparatura v bílé barvě s možností nasvícení v barvách Vaší svatby a světelné efekty sladěné také ve Vašich barvách - na to se přece hezky kouká a svatbu to krásně doplní. A nezapomeňte, že máme také různé mlhátory, bublifuky, videoprojekce, televize, světelné nápisy, svítící písmena, svítící láhve apod. A třeba i vlastní profi fotokoutek. Fotografie aparatury a doplňků jsou v příloze. Myslím, že dobrý svatební DJ Vaše otázky a Vaše přání je schopen s Vámi probrat a projednat k Vaší spokojenosti
Odpovědět
Profilova fotka
Pro mě osobně by byl DJ také zbytečným zásahem do rozpočtu. Většina humorných příběhů a vložek mi nijak humorná nepřipadá, jakoukoliv organizovanou zábavu ze srdce nenávidím a stejně tak hluk. Navíc hudební vkus a preference nás dvou i našich nejbližších je dosti specifický. Takže též se hodláme obejít bez DJ apod., hudba vlastní, hodit to tam nějak náhodně a popřípadě si těch pár kroků dojít a hudbu vyměnit, nebude-li zrovna hrát to, co by lidé v danou chvíli chtěli. Neplánujeme ovšem velkou svatbu ani nejsme nadšeným tanečním párem, takže to problém podle mě nebude. U větších svateb ta korigace asi vyžaduje více úsilí. 🙂
Odpovědět
@jollyrodent pokud můžu poradit z vlastní zkušenosti bych do toho nešla. A nešla bych ani do DJ. Prostě reprodukovana hudba nikdy nedokáže nahradit atmosféru živé kapely (musí to být samozřejmě dobrá kapela!). Byla jsem na spoustě svateb a ověřila jsem si to několikrát. Dokonce i nevěsty mi potom řekli, že by zpětně také zvolili kapelu. Naposled jsem byla na svatbě, kde byl hrozný DJ, který v podstatě jen nechal hrát playlist a občas to přepnul a bylo to totálně mimo. Když se lidi konečně po pár dobrých písničkách dostali do nálady a začali pařit, tak tam pustil třeba plouzak a všechno tím skončilo, parket se vylidnil a takhle to bylo celý večer. Pokud do toho opravdu chcete jít sama, tak doporučuji sehnat někoho kdo tam bude písničky pouštět a dokáže odhadnout aktuální náladu a vkus hostů. Samozřejmě to ale nemůže být svatebcan, protože ten by potom z té svatby nic neměl. Takže jedině nějaký kamarád aby to měl jako brigádu. Nebo na svatbě někoho zaukolovat, aby to občas přepnul..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Záleží, jak moc od té hudební večerní zábavy očekáváte, kolik budete mít tancechtivých hostů a pařmenů a co budou oni očekávat. Pokud by to neměla být hudba spíš jen pro poslech a náladu, ale měla by fungovat nějaká běžná svatební párty do pozdní noci nebo do rána, tak se právě neobejdete bez někoho, kdo se o tu hudbu bude starat a ani bez nějakého rozumného ozvučení. Tady je potřeba počítat s tím, že bedýnky od počítače nebo nějaké domáci kino opravdu nestačí, za pronájem nějaké základní sestavy na víkend potom dáte třeba 3-4 tis. Tak je potom otázka, jestli není jednodušší, aby se vám o to vše postaral rovnou DJ, který přiveze i nějaké osvětlení a pak má ta párty hned jinou atmosféru. Zároveň to nebude člověk, kterého někdo postavil k playlistům na svatbě poprvé, ale bude už mít za sebou těch svateb desítky nebo stovky. Jasně, že ne moc dobrých DJ se pár najde, ale zároveň je docela dost i těch opravdu dobrých svatebních profíků. Nejsou levní, ale ten zážitek pak za to stojí 😉 Co se týká těch vašich poždavků na práci DJ a na hudbu, tak si myslím, že to není vůbec nic neobvyklého, s čím by si dobrý svatební DJ neporadil 🙂 Doporučoval bych se dívat na úroveň prezentace DJ (web, sociální sítě), reálné referecne a také na úroveň jeho komunikace, pokud jej oslovíte s poptávkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s @mira13. Pokud máte na svatební den jiné priority než hudbu, vystačíte si s připraveným playlistem, avšak šance, že bude fungovat beze změn až do rána, není vysoká. Pak vám nezbude nic jiného, než že se o počítač postaráte sama, nebo oslovíte někoho ze svatebčanů. Pokud máte ze svého okolí někoho, kdo by mohl zvládnout koordinaci večera, určitě jej oslovte. Snížíte tím riziko, že například vlivem pozdních hodin nastane situace, kdy jeden člověk obsadí notebook/parket na úkor ostatních. Osobně bych volil profesionála, ale o tom toto vlákno není. Rád bych ještě reagoval na příspěvek ohledně alkoholu. Pokud si najmete profesionální svatební kapelu nebo DJ, nemůže se stát, že by tam popíjeli a nevěnovali se své práci. Nikdo v dnešní době nebude riskovat špatnou reputaci nebo negativní recenzi.
Odpovědět
Profilova fotka
My to budeme taky dělat takto. Vyloženě nesnáším nucené vtipkování, světýlka a hlasitou hudbu, takže pro nás zbytečně vyhozené tisíce. Nikdo z naší rodiny není zrovna typ, co by se plně věnoval tanci, spíš si rádi posedíme a popovídáme, takže by nás hudba spíš otravovala. Uděláme playlist na spotify a pustíme z notebooku jen jako hudební podkres, nebude to řvát. Bedýnky si půjčíme od známých, kteří jsou v hudební branži. A když bude nutné korigování (třeba přepnutí na písničku k prvnímu tanci), zařídí nám těch pár kliků švagr.
Odpovědět
Profilova fotka
Zažili jsme několikrát vlastní playlist a vyběr skladeb na konci svatby a vždy to byl maras nesnesitelných písniček kdy hosté vlastně netančili jen se předbíhali kdo a co si sám pustí.No chaos. A nejhorší je když nevěsta nebo ženich stojí za pc a háže tam skladby, ostatní se kolem toho motaj a pořád řeší hlasitost jelikož jsou totálně hluší a opilí takže vše řinčí, no hnus.Tohle bych Vám opravdu nepřál. Zastavím se u alkoholu a zodpovědnosti hudebníků nebo Djů na svatbě jak někteří píšou. Recenze na webu Vás musí ujistit že tihle hudebníci jsou bezproblemoví.A těch bezproblémových, zodpovědných je opravdu dost. Musíte si vybrat. Pokud si vybíráte amatéry, nebo nevěnujete pozornost tomu koho máte mít na svatbě je to bohužel Vaše chyba.Výběr hudební skupiny nebo Dje je opravdu na Vás. Jestliže vyberete kapelu která zpíva falešně ,opět Vaše chyba,asi tomu nerozumíte nebo neslyšíte.Profík má vše podstatné uvedeno na webu.To je ukázky jak video,audio z akcí,foto,recenze,kalendář akcí,něco o sobě. To vše můžete poslechnou i vidět, dále osobní schuzka, smlouva s podmínkama.Profík si prostě dnes nebude dělat problémy.Já osobně z vlastních zkušeností, víc jak 600 odehraných svateb nedoporučuji domácí nebo amaterskou aparatůru. Ale přeji Vám aby vše dopadlo dobře a svatbu jste si perfektně užili.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to hooodně individuální a riskantní. U velké svatby bych to neriskla a najala zkušeného DJ, se kterým bych seznam písniček prošla předem. My jsme jinak neměli DJ ani kapelu, ale měli jsme malou svatbu o 20 lidech. Měli jsme vlastní 2 reproduktory, 1 notebook, 2 mikrofony na karaoke, 2 lampičky s disco žárovkami 🙂 Během obědu pouštěli písničky na pozadí ještě provozovatelé místa. Poté se toho ujal svědek, svědkyně a po ruce byl můj tatínek (kterému patřil karaoke set). Řekla jsem jen jedno pravidlo, že to budou mít na starost svědci a nikdo jiný tam nebude chodit, přepínat to a že zakazuju zběsilé přepínání po 15 vteřinách 😄. A bylo to super, všichni se bavili 🙂 Každý si mohl říct co chtěl zahrát/zazpívat. A že občas bylo ticho? To nikomu nevadilo, bylo to v přírodě, takže hosti chodili i různě mimo altán, a jakmile někdo zvětřil, že je ticho, přiběhl tam a pustil tam něco. Jinak zpívali a tancovali snad všichni (a to i ti, u kterých jsem to vůbec nečekala) 😄. Svědek s ženichem po odhodu všech zpívali sami duety ještě další hodinu 😄. Jinak pro všechny případy jsem našla na Spotify 9hodinový mix nejznámějších písniček, který by se tam v případě nouze pustil.
Odpovědět
Článek se načítá
@orchestraparty Když ono pro někoho může být písnička nesnesitelná a pro někoho ta stejná nejoblíbenější. Proto mám zájem na tom sestavit si playlist sama s ohledem na vkus hostů. Samozřejmě zesilování a různému přepínání se chci vyhnout. Taky jsem to na jedné svatbě zažila a je to děs. Proto tam určitě bude jedna pověřená osoba, jen spíš řeším nakolik musí být ta osoba odborník, když odpadá sestavování playlistu, remixování a moderace. Pokud si pronajmu sál již s kvalitní aparaturou, problém s půjčováním a nekvalitou zvuku odpadá. A právě proto, že víc než 10 let hraji na hudební nástroj, dokonce jsem hrála i v kapele, dělala taneční instruktorku a rok žila v anglicky mluvící zemi, tak mi přijde, že mám na hudbu a kapelu obrovské požadavky, což by samozřejmě za takovou kapelu stálo částku, kterou nevím, jestli chci dát. Navíc třeba některé metalové písničky nejspíš nezahrají. A podle mě musí člověk vidět kapelu i DJ naživo pro posouzení kvality. Nestačí často nekvalitní video nebo audio nahrávka. A pro hezké webovky s dobrým obsahem stačí dobrý marketing, to neříká nic o kvalitě hudby. Jinak všem moc díky za všechny příspěvky. Budu ráda i za další názory, příspěvky a zkušenosti. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@jollyrodent Dobrý den, osoba která hudbu bude pouštět by měla hudbě rozumět a taky reagovat na lidi kteří momentalně tančí na parketě. Sestavený playlist není záruka zábavy. Hosté reagují na hudbu okamžitě hned po nasledující skladbě a může se stát že odejdou právě z důvodu nevhodné skladby, ale to se stáva i v běžné hudební produkci.Pronájem sálu a kvalitní aparatůra , jak poznáte že máte kvalitní aparatůru?Dále vidět třeba kapelu nebo Dje je třeba to je naprostá pravda ale bohatě postačí nahrávky na webu, když tomu rozumíte.Pokud jsou nekvalitní nahrávky tak je třeba hledat jinou hudbu.Jestli slyšíte dobře intonaci ,zpracovaní hudby tak musíte poznat jestli je to ok nebo né.Spotify = wifi. Pěknou svatbu přeji.
Odpovědět
Diky za tuhle diskuzi, aspon vidim, ze s podobnym problemem nejsme sami. 😄 Kapelu nechceme rozhodne a DJ taky spis ne (zazila jsem furu fakt spatnejch DJ, jeden jedinej byl vybornej, ale taky za odpovidajici cenu, coz je uz mimo nas budget, navic pro nas zbytecne overkill.) Primo na miste aparaturu maji a koordinatorka rikala, ze bezne tam lidi frci pres Spotify playlisty, ale to me na vecerni zabavu na parketu taky zrovna nelaka, protoze nekolik mych oblibenych pisnicek tam vubec neni. Muzova preference je to Spotify, ja bych mnohem radeji hudbu z pocitace a poverenou nejakou osobu/osoby, kteri budou do fronty davat pisnicky na prani. Rozhodne ne z toho delat gulas, ze k tomu polezou vsichni.
Odpovědět
@jollyrodent K vašemu poslednímu komentáři přidám ještě jednu myšleku. Aby ta zábava celkově fungovala, tak to není jen o správném výběru skladeb, i když je dle sebe a dle hostů sestavíte do playlistu opravdu pečlivě. Když za tím bude na místě stát člověk se zkušenostmi, tak se postará hlavně o správné načasování a o udržení atmosféry, nebo naopak o správné a vhodné střídání atmosféry, taky třeba o doplnění o nějakou muziku z vlastních playlistů, o které ví ze zkušeností naprosto přesně, že naváže a ještě víc rozpálí aktuální vlnu na parketu. A taky třeba nedopustí nechtěné vylidnění parketu nějakou skladbou, která sice bude ve vašem playlistu a jindy by byla skvělá, ale zrovna přišla ve špatný čas. Tolik jen k tomu vašemu zamyšlení " nakolik musí být ta osoba odborník" 😉 Ono vlastně nejde o nějakou odbornost, ale právě o ty zkušenosti, vztah k hudbě a celkový hudební přehled. A taky ještě o přístup k lidem. Ne každý je stavěný na to, aby zvládal bavit lidi celý večer i noc a vypořádal se s všemožnými požadavky, společensky unavenými hosty a často náročnými situacemi vždy hladce a s úsměvem 🙂 Věřte mi, že to, jak u toho ten člověk vypadá, jak působí na dálku i jak s lidmi komunikuje osobně, má na výsledek taky velký vliv 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@mira13 No tohle je absolutně přesně, ale oni to tak nechcou, sestaví ,nechaj, pustit a budou se bavit. Ono je to tak jednoduché, nehledaj hudbu ani Dje. :-)
Odpovědět
@mira13 Nepochybuji, že někteří opravdu jsou tak dobří a na profesionální úrovni, že toto napojení na lidi a atmosféru zvládají odhadnout a podle toho se zařídit. Jen myslím, že kdyby to tak bylo u všech, tak to vůbec neřeším, beru prvního DJ a nemám potřebu zakládat diskuzi. Problém spíš je, že jsem k tomuto umu velmi skeptická a rozhodně ho nemá každý DJ. Z vlastních zkušeností i ze zkušeností ostatních ze svateb, zábav apod. mi přijde, že není moc takových lidí, co to zvládají na profesionální úrovni. A pak je z toho akorát zkažená svatba a ještě třeba bez mých oblíbených skladeb. Proto asi spíš věřím momentálně víc sobě a mám problém tu důvěru dát někomu jinému. Právě tato diskuze mi to třeba pomáhá trochu změnit a dívat se na to i z jiných úhlů pohledu. Taky nechápu, kde se bere ten názor, že DJ je jediný, kdo dokáže odhadnout momentální náladu na parketu. Ano, má více zkušeností, ale hosty tolik nezná. Ne vždy si to musí sednout. Podle mě to může být i normální empatický člověk, který se baví s lidmi a jejich náladu vnímá a tomu pak přizpůsobí hudbu.
Odpovědět
@jollyrodent Podle me je hodne dulezite to, aby si DJ (podobne jako fotograf) s novomanzeli sednul lidsky. Ja s vama souhlasim, vse je o lidech a urcite bude skvelych a profesionalnich DJ dost, ale moje zkusenosti jsou v tomto bohuzel taky docela bidne. Trapne hlasky, uroven repertoaru ala vesnicka tancovacka, pisnicky na prani mnohdy ani nezahrali, protoze to, co se nam libilo, vubec neznali/nemeli, pripadne mu uderila padla, sbalil si behem mrknuti oka fidlatka a hoste byli do konce zabavy v tichu. Ja mam za sebou treba navic hodne let v zahranici, ale svatba bude v CR, a uz vidim, jak se bezny cesky DJ orientuje v tom, co posloucham, protoze u nas jsou to zcela nezname kapely. Chapu argument, aby v tom prehravani songu pripiti svatebcane nedelali augiasuv chlev, ale tak tohle je snad o predchozi domluve a o tom, co za lidi si tam clovek zve. Dikybohu mam normalni kamarady a na jejich svatbach hoste jejich prani respektovali.
Odpovědět
Profilova fotka
Měli jsme na oslavu i na obřad vlastní Spotify playlisty a bylo to v pohodě. Sami jsme vybrali, nikdo k tomu neměl přístup, ale ani potřebu se v tom vrtat. A bylo to fajn. Ale naše oslava nebyla tradiční svatbou, spíš neorganizovanou grilovačkou bez tance 😉
Odpovědět
Já byla na jedné svatbě u kamarádky a ona to řešila tak, že zaplatila jednomu známému, aby jí sestavil playlist na přání a pak to na svedbe hrál. Nebyl sice normální DJ, ale takovou robotu podle mne zvdláne každý trochu víc technicky zdatný muž. A pokud je to váš kamarád, tak to je win-win situace a jemu dáte nejake drobné za ochotu 😄
Odpovědět
@jollyrodent Já tomu rozumím, že to po špatných zkušenostech vnímáte tak, jak píšete. A některé věci, co popisuje ze zkušeností @rheb, jsou dokonce vrcholem neprofesionality svatebního DJ. Je škoda, že takoví lidé kazí pověst těm ostatním, kteří svou práci dělají nejen poctivě a profesionálně, ale i srdcem. Na druhou stranu je ale potřeba říct, že když vidíte nějakého konkrétního DJ, že na nějaké akci/oslavě/svatbě hraje nějakým určitým stylem, tak že to neznamená, že ten stejný člověk takhle hraje vždycky a všude. Ale hraje tak třeba proto, že má zrovna takové zadání a nebo že to prostě chce slyšet aktuální osazenstvo na parketu. Věřte mi, že zrovna třeba hudbu "ala vesnická tancovačka", jak tady někdo zmiňoval, naprostá většina DJ opravdu ráda nemá a hraje tak pouze tehdy, kdy to je žádané, nebo spíše nevyhnutelné 🙂 Dále ty zmiňované remixy, kreativní přechody... to je zase doména diskoték a klubového prostředí, ale určitě ne svateb, pokud si to teda osazenstvo vyloženě nepřeje někdy nad ránem 🙂 To, jak hraje nějaký DJ na nějaké takové taneční akci, nejde vůbec srovnávat s tím, jak by hrál na svatbě. Jsou to dva odlišné světy, které si žádají jiný přístup, jiné vystupování a jinou hudbu. A existuje spousta DJ s opravdu širokým zaměřením, kteří zvládají skvěle oboje, mixují pravidelně elektronickou hudbu v klubech, kde si u toho pořádně "zařádí" a zároveň druhý den přijedou v obleku na svatbu, kde s profesionálním a slušným vystupováním zahrají jakýkoliv repertoár na míru a s úsměvem jsou k dispozici všem s hudbou na přání. Jinak určitě souhlasím, že empatie je to správné slovo. A že je potřeba si vzájemně lidsky sednout, pokud by mělo jít o DJ. Ještě přidám jeden postřeh, co může pomoct, pokud se toho rozhodnete chopit svépomocí. Nepřemýšlejte jen o muzice, kterou chcete slyšet vy a nebo konkrétní hosté. Přemýšlejte i o muzice, která dokáže zaujmout a pobavit co nejvíc lidí zároveň. Právě taková muzika je klíčová pro to, jak se párty rozjede a jak bude fungovat. Čím méně je hudba "mainstreamová" a čím více se taková hudba chystá pro někoho konkrétního nebo jen pro pár konkrétních lidí, tím je větší riziko, že zbývající většinu nebude zajímat. Potom je vždycky na chvíli potěšeno jen pár lidí, ale parket je pořád skoro prázdný a zábava nefunguje jako celek. Takže na toto je potřeba taky myslet 😉 Ale rozumím i tomu, že někdo naopak vyloženě velkou párty nepotřebuje a že stačí jen pohoda, dobrá nálada a hudba spíš k poslechu, a toto řešit nemusí.
Odpovědět
Záleží na tom, jak máte svatbu pojatou. My měli svůj playlist, a pak na přání, ale to už nás tam bylo málo. Vše proběhlo v pohodě. Nicméně naše svatba byla v menším kruhu.
Odpovědět
Profilova fotka
@jollyrodent Ahoj, mám zkušenosti ze svateb s kapelami, DJ i ve vlastních režiích - i dobré i opravdu hrozné. Rozhodně nedoporučuji udělat playlist a nechat bez dozoru, nebo nechat dozorovat někým mírným. Zažila jsem svatbu, kde si písničky hosté překlikávali po 15 sekundách, s tím, že je to sračka a oni mají lepší a v závěru byli všichni znechuceni a netancoval nikdo (pokud byste čekali, že to byli mladí svatebčané, tak ne, jednalo se o rodiče a tetičky). My se po této zkušenosti domluvili se známým, který dělá občasného DJ, má aparaturu, ale není profík. Vůbec nebyl namistrovaný, (jako někteří nejmenovaní drazí a známí DJ na jiných svatbách), neměl potřebu prokládat hudbu čímkoliv, hrál na přání (ale vynechával blbosti, na které by dotyčný tancoval tak leda sám), předem si s námi domluvil zhruba playlist a co se nám celkově líbí a nelíbí (měli jsme spíše černou listinu, aneb, co v žádném případě nehrát). Pokud máte také někoho mezi kamarády a známými, kdo se v tom alespoň trochu vyzná a věnuje se tomu, za mě je to nejlepší volba, zná vás (popř. i část hostů, což také pomáhá), ví, co máte rádi, nemá přehnané ambice a není úplný laik.
Odpovědět
Profilova fotka
Osobně jsem dělal i svatby kde jsem hrál celou dobu jen jako podkres, chtěli hrát pouze jazz a jelikož to bylo přání novomanželů tak bylo samozřejmě po jejich. Je to Vaše svatba a tak jak si přejete to bude. Jsou DJs kteří opravdu dělají svoji práci dobře a pokud je zkušený a dělá to poctivě, tak mu bude stačit osobní setkání, přiblížení Vaší představy, vybrání pár vašich oblíbených interpretů a budete absolutně nadšení a za to dám ruku do ohně 🙂
Odpovědět
Na svatbu mého bratra nedorazil DJ, měl cestou nehodu. Takže jsme neplánovaně a velmi improvizovaně museli vzít hudbu do vlastních rukou. Nakonec to bylo skvělé! Naštěstí měli v restauraci reproduktory, my jsme vzali notebook a písničky se pouštěly hodně na přání. Myslím, že DJ, který by dokázal odhadnout náladu a trochu lidi rozpumpovat, by tam byl rozhodně byl fajn, místy by to bylo potřeba. Ale v tomhle hodně záleží na složení hostů - jestli dokáží zábavu udržet. Nám se to, myslím, povedlo 🙂 Když to ale budete mít připravené dopředu, tak si nemyslím, že by to bylo nereálné.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?