Menu Forum

Skvělý svatební DJ, ne drahý, na 7.6.2014 v Plzni

30. lis 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
ivancicka (29 r.)
27
Registrovala se 10. července 2013 na beremese.cz. Přidala 48 příspěvků. Má 14 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 7. června 2014
    Lnáře, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
ivancicka (29 r.)
27
Registrovala se 10. července 2013 na beremese.cz. Přidala 48 příspěvků. Má 14 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 7. června 2014
    Lnáře, Region Strakonice
 Holky, kluci.. Doporučte prosím dobrého Dj. Svatba by byla 7.6.2014 v Plzni. Dj, kterého jsme chtěli je již zadaný emoticon. Máte zkušenost např. Dj Davem z lsd.servis? Díky všem emoticon
7. lis 2013 v 07:18  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
trombonist
Pilsner Jazz Band
Ing. Jindřich Jindřich PRO

Hudba a zábava - Region Plzeň
2
fotoportrét
fotoportrét
trombonist
Pilsner Jazz Band
Ing. Jindřich Jindřich PRO

Hudba a zábava - Region Plzeň
2
 Pokud byste svoje představy změnili a chtěli pořádný orchestr, jsme Vám k dispozici emoticon
30. lis 2013 ve 13:44  •  www.pjb.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
giacomo
DJ Giacomo - DJ na svatbu nebo oslavu, i karaoke
Miroslav Kasan PRO

Hudba a zábava - Region Praha
4
fotoportrét
fotoportrét
giacomo
DJ Giacomo - DJ na svatbu nebo oslavu, i karaoke
Miroslav Kasan PRO

4
 Dobrý den, jsem sice z Prahy, ale kousek od Plzně na Klabavě máme chalupu, takže jsem vlastně, co se týče dopravy, místní. Se svatebními oslavami a jejich moderováním mám bohaté zkušenosti, nabízím i karaoke, pokud byste o něj stáli. Veškeré informace o mně najdete na mých stránkách. Jo, a drahý nejsem emoticon
Hezký den, Mirek Kasan - DJ Giacomo
7. lis 2013 v 08:08  •  www.djgiacomo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vyhnalkovalucie
5
Registrovala se 23. září 2013 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
vyhnalkovalucie
5
Registrovala se 23. září 2013 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Přerov.
 Ahoj, me byl taky doporucen Dj Dave. Kdyz jsem mu psala zpravu ohledne rezervace, tak se hned ozval a jeho pristum mi je velmi sympaticky. A navic cena, kterou si uctuje je naprosto nejlepsi. Pevne verim, ze na svatbe nezklame a bude tak dobry jak ho spusta lidi chvaliemoticon
7. lis 2013 v 08:36  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
 Dobrý den,
nejsem sice z Plzně, ale rád za Váma přijedu. Mohu nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
S pozdravem Svatební dj Jarek
7. lis 2013 v 11:14  •  www.svatebnidj.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djliborek123 (43 r.)
Dj Libor Kralovič
Dj Libor Kralovič PRO

Hudba a zábava - Region Kladno
63

“Milé nevěsty, chystáte se na svatbu a chcete mít nezapomenutelný zážitek ???..... neváhejte a kontaktujte mě. Nakoukněte do mého profilu :-) . Zařídím ozvučení obřadu, zajistím večerní zábavu, připojím karaoke... a jiné a jiné :-) Dj Libor”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
djliborek123 (43 r.)
Dj Libor Kralovič
Dj Libor Kralovič PRO

Hudba a zábava - Region Kladno
63

“Milé nevěsty, chystáte se na svatbu a chcete mít nezapomenutelný zážitek ???..... neváhejte a kontaktujte mě. Nakoukněte do mého profilu :-) . Zařídím ozvučení obřadu, zajistím večerní zábavu, připojím karaoke... a jiné a jiné :-) Dj Libor”
(Před 4 lety)

Dobrý večer, posílám interní poštu emoticon, Dj Libor
7. lis 2013 ve 22:39  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.djlibor.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ycelebrate
yCelebrate: Program pro Vaši svatbu
yCelebrate.com PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
ycelebrate
yCelebrate: Program pro Vaši svatbu
yCelebrate.com PRO

1
 Dobrý den,
nabízím DJ v různých cenových relacích od 3000-10000 kč za svatbu. Na našem serveru popíšete, jakého DJ potřebujete, přibližnou cenu za jeho účinkování, poptávku zdarma dokončíte a během několika hodin získáváte konkrétní cenové nabídky ze kterých si podle referencí vybíráte. Tímto způsobem si můžete sestavit program pro Vaši svatbu a jednou poptávkou získat cenové nabídky například od ohňových show, vystoupení Michalea Jacksona, kouzelníků, atrakcí, dětských programů atd. a dalších 70 kategorií. Chcete-li více informací, kontaktujte mě emoticon
13. lis 2013 v 17:16  •  www.ycelebrate.com  •  To se mi líbí