Sháníme DJ na svatbu Hradec Králové, 19.7.2014..poradíte?

Profilova fotka
Zdravím hledáme DJ na svatbu v termínu 19.7.2014 ( Nechanice ), široký repertoár..má ještě někdo volno? :-) Díky moc Andrea
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mám pro Vás dobrou zprávu. Termín mám volný ! :-) Z Bohdanče to mám coby cedečkem dohodil a zbytek doběhl. Jsem mobilní DJ a kromě hudby dělám i nasvícení slavnostní místnosti v barvách, nebo odstínech dle šatů nevěsty. Pro celou věkovou strukturu mám dost pěkných tanečních melodií, takže si užijí jak děti, mládež, tak i staří. A když si budou chtít zazpívat, tak mám dost mikrofonů na pořádnou superstar. Moderace, spolupráce na zábavě a pomoc v organizaci je samozřejmostí. Hudbu řeším dle přání. Pokud máte o mne zájem, mrkněte na moju stránku nebo na místní presentaci v sekci profesionálové. DJ ZDENEK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Zaslána SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také nabízím své Dj služby..... nakoukněte na můj profil nebo na www stránky a pokud by Vám má práce zaujala, budu rád, když mě budete kontaktovat. Jinak termín mám prozatím volný :-) Mějte se fajn, S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?