Sháníme DJ a moderátora v jedné osobě na naší svatbu 1.8.2015

Ahojky všem, naše svatba se kvapem blíží a my jsme bohužel zatím nesehnali DJ na svatbu. Všichni jsou beznadějně obsazení :-( :-( :-( Hledáme člověka, který bude DJ a zároveň moderátorem naší svatby, která se bude konat 1.8.2015 v penzionu Ráj na Českolipsku od 15 hod. Prosím doporučte mi někoho vtipného a současně profesionálního! Nejlépe by se hodil DJ z České Lípy, Ústí nad Labem, Mladé Boleslavi či Prahy. Předem moc děkuji za příspěvky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem Vám IP s nabídkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 250 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den.Jako zkušený DJ na svatbu mohu nabídnout – dlouholetou zkušenost v oboru, stovky akcí všeho druhu tj. svatby, večírky atd., specializace Dj na svatby a večírky, bohaté reference velkých firem a svatebčanů, ale hlavně: Cz a SK hity Hity 60′, 70′, 80′ a 90′ let až po současné hitovky. Oldies, rock, rockenrol atd. (po domluvě i dechovka) Několikaletá praxe a široký repertoár hudby
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z MB, zašlu Vám nabídku do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám IP do zpráv.... S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Děkuji velmi všem za zpětnou vazbu, některé z Vás budu kontaktovat. Nyní si určitě vybereme... Díky moc :-D :-D :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?