Menu Forum

Sháním kapelu, svatba je 21.6.2013, Brandýs nad Labem

16. kvě 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
ivetaza
1
Registrovala se 1. února 2013 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 21. června 2013
    Brandýs nad Labem, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
ivetaza
1
Registrovala se 1. února 2013 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 21. června 2013
    Brandýs nad Labem, Region Praha - východ
 Ahoj, sháním kapelu na uvedené datum. Ideálně tak 2-3 lidi, co zahrají a zazpívají všechno od 80. až po současnou hudbu, pokud možno se zkušenostmi ze svateb. Doporučíte někoho?
17. dub 2013 v 11:27  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
17. dub 2013 ve 12:30 • svatebnidj
fotoportrét
fotoportrét
melodyquartett (43 r.)
svatební smyčcové kvarteto
Dana PRO

Hudba a zábava - Region Praha
1

“Dnes jsme přidali další dávku populárních skladbiček a to: Abba- Mamma mia a Dancing Queen,Aerosmith-I don't want to miss a thing,Guns and Roses-Sweet child of mine,Whitney Houston-I will always Love you,Susan Boyle-Perfect Day,Tom Jones-Delilah a vtipný Love and Marriage od Heusena. Tak máte opravdu široký repertoár z čeho vybírat-:)”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
melodyquartett (43 r.)
svatební smyčcové kvarteto
Dana PRO

1

“Dnes jsme přidali další dávku populárních skladbiček a to: Abba- Mamma mia a Dancing Queen,Aerosmith-I don't want to miss a thing,Guns and Roses-Sweet child of mine,Whitney Houston-I will always Love you,Susan Boyle-Perfect Day,Tom Jones-Delilah a vtipný Love and Marriage od Heusena. Tak máte opravdu široký repertoár z čeho vybírat-:)”
(Před 3 lety)

Dobrý den-jsme 4 muzikanti-klávesy,zpěvačka,housle a violoncello.Trošku netradiční sestava,ale hrajeme jak ke svatebním hostinám,tak večer k tanci.
Na hudbě,kterou byste chtěli se můžeme domluvit.
V případě zájmu se ozvěte.Kontakt na nás na stránkách.
21. dub 2013 v 01:20  •  www.hudbanasvatby.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “Pokud chcš nabídnout své služby, tak vystupuj na našich stránkách jako Profesionál.”
23. dub 2013 v 10:13 • tomasgryc
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
 Dobrý den, nejsem sice kapela, ale mohu nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. V případě zájmu mohu vzít i zpěváka nebo zpěvačku emoticon Praxe více jak 14 let a reference více jak 150 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
23. dub 2013 ve 12:11  •  www.svatebnidj.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artush1
Muzikant a DJ - Radim Keith
Radim Keith PRO

30

“Https://vimeo.com/174708524”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
artush1
Muzikant a DJ - Radim Keith
Radim Keith PRO

30

“Https://vimeo.com/174708524”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den, mohu se nabídnout jako kapela hrající vše - cz/sk, engl. - rock, pop, taneční styly, 70., 80.,90. let. Zkušenosti hraní na svatbách, večírcích, narozeninách více jak 20 let. Kontakt naleznete níže na mých stránkách nebo zde v profilu.
14. kvě 2013 v 08:50  •  www.radim-keith.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
 Zdravim. Ziva 4clenna kapela Bosaci z Pribrami. Zde v profilu reference, fotky, video. Termin mame prozatim volny.. emoticon
14. kvě 2013 v 16:43  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
timbremusic
TIMBRE MUSIC - kapely pro vaši party
Petr Chudoba PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
timbremusic
TIMBRE MUSIC - kapely pro vaši party
Petr Chudoba PRO

1
 Dobrý den, možná už je pozdě ale doporučuji TIMBRE MUSIC.
16. kvě 2014 v 10:53  •  www.timbre-music.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".