Sháním do Kutné Hory Dj na svatbu 27.5.2017

Profilova fotka
Máme svatbu narychlo tak doufám že tu ještě seženu někoho na tento termín :-). Potřebovala bych ozvučit obřad a pak hraní (zábava) vše je na jednom místě. Obřad máme od 13:00 takže bych potřebovala Dj od 13:00 do 2:00 děkuji za nabídky Saša
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mam volný a do KH poměrně blízko. Zasílám Vám nabídku do interní pošty. S pozdravem Ondřej Seidl.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Nově také nabízím doplňkové služby pro vás :-) Více v záložce služby na www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem DJ Milan Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do IP :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabídka zaslána do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji za nabídky už Dje máme vybraného ... ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?