Sháním DJ - středočeský kraj 10.6.2017

Ahoj všem, nemáte někdo kontakt či zkušenosti s DJ, který by nám byl ochotný zahrát na svatbě? :-) Naše představa je od cca 17:30 do ranních hodin (2:00). Bohužel cenově již na to máme snížený rozpočet a pohybujeme se tak v rozmezí do 6000,- Kč. Pokud by ale bylo menší vychýlení, určitě jsme schopni se domluvit. Děkuji za tipy!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si nabídnout své služby. Podrobnosti jsem napsal do Vaší interní pošty Hezký den, Mirek - DJ Giacomo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pridavam se do seznamu nabidek a posilam Vam tu svoji do interni posty.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Zasílám nabídku do zprávy. Díky a s přáním krásného dne moderátor a DJ Kouky... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,tento termín již mám plný.Ale mohu vám nabídnout jednoho ze svých profesionálních kolegů pod mojí záštitou.Pokud budete mít zájem a bude vás zajímat více informací.Zašlete mi prosím váš mail do IP a kolega vám pošle cenovou nabídku.Více v záložce kolegové DJs na mých www stránkách. Děkuji DJ Milan Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasílám nabídku do interní pošty.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám nabídku do IP.... :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 10.06. Vám na Vaší svatbě ve Středočeském kraji rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?