Sháním DJ na svatbu 8.7. 2017 okres Kladno

Budu ráda za doporučení nebo nabídky na DJ pro svatební party v sobotu 8.7. Svatba bude ve stodole u penzionu cca pro 70 lidí. Rádi bychom někoho, kdo se postará o hudební podkres během dne i večerní zábavu. Moderování není třeba. Děkujeme, Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,tento termín již mám plný.Ale mohu vám nabídnout jednoho ze svých profesionálních kolegů pod mojí záštitou.Pokud budete mít zájem a bude vás zajímat více informací a navíc je z Kladna takže doprava bude zdarma nebo minimalni.Zašlete mi prosím váš mail do IP a kolega vám pošle cenovou nabídku.Více v záložce kolegové DJs na mých www stránkách(DJ Jan Adamišin) Děkuji DJ Milan Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do IP :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si taky poslat nabídku do IP. Šťasnou ruku při výběru. Fajn večer Mácha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pridavam se do vyberoveho rizeni se svoji nabidkou.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?