Sháním DJ 7/8/2021

Dobrý den, ráda bych poptala svatebního DJ na termín 7.8.2021, svatba se koná v okrese Klatovy. Prosím pokud má nějaký šikovný DJ volný termín, případně pokud znáte někdo nějakého šikovného DJ, nechť se mi ozve. Děkuji a budeme se těšit! PH
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, koukněte na můj web a ozvěte se, rád Vám poskytnu další informace. Hezký den! DJ Caesar
Odpovědět
Dobrý večer, na Váš výjimečný svatební den poskytnu kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty do ranních hodin. Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Neváhejte mě kontaktovat . Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne, Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám zprávu. Fajn večer Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
@petrah7 Dobrý den, mrkněte na mou prezentaci zde na beremese.cz, případně na můj web. Pokud Vás to zaujme, napište, rád připravím nabídku. S pozdravem Michal Tůma.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?