Shání se DJ na květen 2019

Zdravím, sháním Dje na příští rok na květen. Svatba bude u Poličky. Prosím o doporučení, nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, prosím o přesne datum Vaši svatby, děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, poslal jsem zprávu do interní pošty, děkuji 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji dobrý den, i moji nabídku máte v poště, pokud Vás zaujme, budu se těšit na zprávu a případně osobní setkání. Mirek - DJ Giacomo
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer ,zaslal jsem Vám nabídku do interní pošty :).S pozdravem Ondřej Čáň
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, zaslána IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratuluji Vám k zasnoubení. Podívejte se na náš web, kde naleznete něco o nás a také ukázky naší práce. Pak už jen stačí jednoduše vyplnit nezávaznou poptávku, s tím jaká je Vaše představa a následně spolu něco vymyslíme. Budu se na Vás těšit
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslala jsem Vám naši nabídku, tak se mrkněte. a pokud by Vám naše nabídka vyhovovala, rádi se Vaší svatby zúčastníme. Pěkný den přeje Yvona Juchelková.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby dje a moderátora. Nabídku posílám do interní pošty. S přáním klidných příprav svatby Lukáš Mercl
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?