Schopný DJ na svatbu Pardubice 13.6.2015

Profilova fotka
Ahoj, hledám DJ na svoji svatbu. Představu mám takovou, aby byl Dj schopný a ochotný například vyhlásit, že teď bude tombola, nebo například první tanec atd. Potřebuji DJ, který umí navodit atmosféru a rozproudit lidi, vzhledem k počtu "nudných" svatebčanů kteří budou přítomni :-N :-N . Předem moc děkuji za nabídky ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslána interní pošta. S pozdravem a přáním úspěšného dne. Za tým Uni - Dj´s. Petra Balatá.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den.Vaše požadavky jsou samozřejmostí a není v nich problém.Posílám více do IP.Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
@semisovamys Dobrý den, odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mohu doporučit djzdenek. Vyhledej si ho tady na beremese. My jsme z Prahy a bude nám hrát 11.7.na naši svatbě. Je přímo z Pardubic. Je s ním úžasná komunikace, osobní schůzku máme za sebou a vše co chceš tak je samozřejmostí :) a má dobré vybavení. Budeš nadšená. Dej pak vědět :)
Odpovědět
@misacek33 taky budeme mit 16.5. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrs_to_be Koukám, že je hodně žádaný :). Moc se těším!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 200 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?