Scháním Kapelu/ DJ na 19.6.2021 do Frýdlantu nad Ostravicí

Profilova fotka
Scháním kapelu na svou svatbu 19.6.2021, která bude ve Frýdlantě nad Ostravicí. Prosím o kontakty, Vaše zkušenosti. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den slečno Petro. Pokud by Vám na Vaši veselku k dobré zábavě stačilo hudební duo plus prokládání reprodukované hudby jako DJ mohu nabídnout dvě varianty. Duo - www.primaduo.webnode.cz nebo duo REBELKY krátká ukázka na https://www.facebook.com/Hudebn%C3%AD... V obou případech disponujeme širokým repertoárem, kvalitním ozvučením, světelnými efekty, mlhou a profesionálním přístupem. Jsme z Ostravy, takže to nemáme daleko a v případě Vašeho zájmu rádi přijedeme zahrát. Cena by se měla orientačně pohybovat od 6 do 7000,- Kč Budete-li chtít nějaké další informace, ráda Vám je zodpovím. S pozdravem Jana Blahová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. V případě zájmu mi klidně nechte zprávu. Termín mám prozatím volný, poslal bych detaily. :-) Mějte se krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer... podhůří moravskoslezských Beskyd a okolí....historie, příroda, lidé....výzva nejen pro nevšední slavnostní události !!! Bylo by mi ctí se podílet na RADOSTNÉ atmosféře Vašeho dne "D"... Moderování, hudba dle vzájemné domluvy všech žánrů, nestereotypní led světelný park, moderování s úsměvem.... S přátelským pozdravem KArel Sýkora alias Dj Karlson
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?