Menu Forum

Prosím o doporučení kapely na svatbu kousek od Berouna do 10.000, je to reálné?

18. únor 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
avo112
Registrovala se 1. května 2016 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
avo112
Registrovala se 1. května 2016 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Beroun.
 V sobotu dojde k upřesnění místa a termínu svatby, nejspíše to bude 5.5. - prosím tedy o doporučení kapely na svatbu do 10.000 emoticon Děkuji
16. únor 2017 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pajita
6
Registrovala se 3. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 393 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
pajita
6
Registrovala se 3. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 393 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
 Muzu doporucit Elka Band, dojedou vsude a cenou se tam urco vejdete emoticon my je budeme mit na svatbe a jsou provereni z jinych svateb emoticon
16. únor 2017 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dualmusic
Dual Music
Pavel Šibíček PRO

Hudba a zábava - Region Praha
8

“Swing, latina, taneční rytmy, nejznámější a nejžádanější písně ze všech žánrů! Repertoár vhodný i pro polozahraniční svatby - ale raději si nás poslechněte v ukázkách a udělejte si svůj názor!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
dualmusic
Dual Music
Pavel Šibíček PRO

Hudba a zábava - Region Praha
8

“Swing, latina, taneční rytmy, nejznámější a nejžádanější písně ze všech žánrů! Repertoár vhodný i pro polozahraniční svatby - ale raději si nás poslechněte v ukázkách a udělejte si svůj názor!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, do Berouna to máme 15km. Doporučení na nás najdete jak zde v profilu od některých nevěst, tak na stránkách. Je tam i dost ukázek pro představu o našem provedení písní a pokud budete mít zájem, ozvěte se s přesnějšími informacemi. Rádi pak zpříjemníme i Váš den. DUAL MUSIC
16. únor 2017 ve 13:59  •  www.dualmusic.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (39 r.)
Svatební kapela Bosáci
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
22
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (39 r.)
Svatební kapela Bosáci
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
22
 Posílám SZ.
16. únor 2017 v 19:50  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaromiro123 (46 r.)
Kapela Groove Harmony
Jaromír Opiela PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
3

“Natočili jsme pro vás nový videoclip. Přejem hezké pokoukání a poslech. (Hudba natočená ve studiu DENET v únoru 2018). https://www.youtube.com/watch?v=9Z9TxaCN7vQ&feature=youtu.be”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jaromiro123 (46 r.)
Kapela Groove Harmony
Jaromír Opiela PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
3

“Natočili jsme pro vás nový videoclip. Přejem hezké pokoukání a poslech. (Hudba natočená ve studiu DENET v únoru 2018). https://www.youtube.com/watch?v=9Z9TxaCN7vQ&feature=youtu.be”
(Před 4 měsíci)

Zdravím. Rádi přijedeme
18. únor 2017 v 07:51  •  www.grooveharmony.sweb.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí