Menu Forum

Poptáváme živou hudbu (mono nebo duo band) na svatbu 6.8.2016 okr. Benešov

4. čer 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
monikaam
1
Registrovala se 10. března 2016 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Benešov.
  • Svatba byla 6. srpna 2016
fotoportrét
fotoportrét
monikaam
1
Registrovala se 10. března 2016 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Benešov.
  • Svatba byla 6. srpna 2016
 Poptáváme živou hudbu (mono nebo duo band) na svatbu 6.8.2016 okr. Benešov schopnou hrát popovou, rockovou muziku, ale i nějaké lidovky - náš předpoklad využití hudebníků s přestávkami od 15:00 do 1:00 následujícího dne. Prosím nabídněte. Předem děkuji. V případě zájmu se ozvu.
17. bře 2016 v 17:16  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

Hudba a zábava - Region Praha

“Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

Hudba a zábava - Region Praha

“Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na”
(Před 10 měsíci)

DJ Mirek Vobora- DJ na Svatbu , Narozeniny s Video Diskotékou a Karaoke. Zkušený DJ a moderátor . Dj+světelná a zvuková aparatůra na 4H. . . za 3500, -Kč. Na dalším se dá domluvit..
19. bře 2016 v 07:01  •  www.djstars.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
falzet (49 r.)
Kapela Falzet - hudba na svatbu
Milan Volf PRO

Hudba a zábava - Region Děčín
PRO Shop: 1 inzerát
fotoportrét
fotoportrét
falzet (49 r.)
Kapela Falzet - hudba na svatbu
Milan Volf PRO

Hudba a zábava - Region Děčín
 Dobrý den, naše kapela má zatím v tomto termínu volno. Pokud se Vám budou líbit naše ukázky, rádi Vám předložíme nabídku.
4. čer 2016 v 00:20  •  falzet.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaromiro123 (44 r.)
Kapela Groove Harmony
Jaromír Opiela PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
1
fotoportrét
fotoportrét
jaromiro123 (44 r.)
Kapela Groove Harmony
Jaromír Opiela PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
1
 Dobrý den. Jsme kapela Groove Harmony a na našich vebových stránkách si můžete poslechnout pár ukázek naší produkce, přečíst reference apod. Děláme muziku už přes 20 let. Hráli jsme dlouhou dobu v zahraničí pod agenturou SFM (Švýcarsko). Jsme schopni hrát prakticky cokoliv a na živo. Náš repertoár obsahuje kolem 400 skladeb. Jsme z Ostravy, ale jezdíme po celé ČR. Cenovou nabídku na požádání zašlu.
Přeji hezký den a těším se na eventuální spolupráci.
4. čer 2016 v 07:10  •  www.grooveharmony.sweb.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí