Poptáváme kapelu na svatbu, 21.7.2019, Hotel Orlík

Profilova fotka
Krásný den, poptáváme kapelu, která dokáže roztančit hosty a má šmrnc. Prosím o doporučení nebo se mi hlaste s cenovou nabídkou a playlistem do emailu. Budu se těšit na případnou spolupráci
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 7 měsících
@petraamirek mohu se zeptat na zkusenosti s hotelem. Planuji tam svatbu příští rok. Moc by mi to pomohlo. Děkuji Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Petro a Mirku, podívejte se na naši kapelu Fantajm. Myslím, že bychom se Vám mohli líbit :-) Termín Vaší svatby máme zatím volný. Pokud budete mít zájem, napište nám e-mail a já Vám ráda zašlu cenovou nabídku a repertoár. Mějte se hezky :-) Míša Serynová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslala jsem Vám naši nabídku hudby, tak se mrkněte. A pokud Vám budeme vyhovovat, rádi Vám na svatbě zahrajeme. Vše potřebné naleznete na našich stránkách. Za hudební skupinu KOKTEJL přeje dobrý den Yvona Juchelková.
Odpovědět
Profilova fotka
Příbramská skupina Bosáci - Orlík máme za barákem. :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín Vaší svatby máme volný a rádi bychom Vám zahráli a bavili Vás. Na našich vebových stránkách si prosím poslechněte ukázky. Můžete zde shlédnout i aktuální videa, přečíst reference apod. Pokud bychom Vás zaujali velmi rád zašlu cenovou nabídku a playlist. Děkuji za pozornost a těším se.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu neděle 21.07.2019 Vám na Vaší svatbě v Hotelu ORLÍK rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla mou kapelu Veronika & The Band pro hraní na vaší svatbě - hrajeme pop, jazz, swing, 60. léta, rocknroll, tak, aby si každá generace našla to své. Podívejte se na naše stránky a facebook a pokud by vás zaujal náš repertoár a styl, neváhejte se mi ozvat. S pozdravem Veronika Moudrá (Suchánková)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?