Poptáváme dj na svatbu 7.7.2017 (Vysoké Mýto)

Profilova fotka
Poptáváme dj na svatbu v termínu 7.7.2017. Svatba se bude konat na Jangelci (Vysoké Mýto). Chtěli bychom někoho kdo nám bude i moderovat program. Někoho z blízkého okolí kvůli dopravě. děkujeme za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste rádi i živou hudbu k obřadu, nabízím harfu s houslemi, můžete se ozvat. Jsem z Vysokého Mýta :) Prezentace, repertoár i kontakt najdete na webových stránkách. :) Zdravím Simona
Odpovědět
Profilova fotka
@harfistka_simona dobrý den, díky ne živou hudbu nechceme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si zaslat nabídku do iinternní pošty.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem vám nabídku do IP zde na Beremku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl služby svatební moderátor a DJ.Penzion Jangelec znám už jsem tam moderoval a dělal Dj na svatbě v srpnu. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem Míra kaplan Moderátor a DJ
Odpovědět
Profilova fotka
@mirakaplan1 Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o nějakou cenovou nabídku do sz. děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Stále aktuální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré odpoledne, dovolil jsem si poslat nabídku do soukromé pošty. Fajn den Mácha
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?