Poptávám svatebního DJ na svatbu 14.8.2021

Dobrý den, Poptávám svatebního DJ - moderátora - baviče na naši svatbu 14.8.2021 v Miroslavských Knínicích (Jihomoravský kraj). Za nabídky děkuji 🙏🏻
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den termín zatím volný Disponujeme profesionální zvukovou a bohatou světelnou aparaturou včetně kouřového efektu, kterou sebou na Vaši svatbu přivezeme. Během svatební zábavy moderuji celou akci a případně se podílím na organizaci svatebních soutěží. Vlastníme i systém karaoke převážně s českými písničkami, který je možno využít. V mém repertoáru jsou písně od 60 let až po současné pecky. Předem se můžeme domluvit na playlistu či jakého žánru se mám držet. Nehraji pro sebe, ale především na přání Vás či svatebních hostů. Mrkněte na náš web do fotogalerie, pro Vaši představu, kde jsou ukázky z odehraných akcí. případně odkaz na video: www.youtube.com/watch?v=HnbY97EbTqM&t=1s www.youtube.com/watch?v=_Hr2fzewEMQ S přáním hezkého zbytku dne Váš svatební DJ Karásek Luděk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám také volný. Více info v SZ. Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer.....JM je úžasná oblast....ale i celá Česká republika má své kouzlo.... Spolupracoval jsem několik let i s Linea Nivnice a.s.....skvělá zábava v kůlturním domě ve Vlčnově .... Bylo by mi ctí se podílet hudebně na Vašem dni "D"....a vytvořit radostnou show!! Karel Sýkora alias Dj Karlson.....slavnostní události
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?