Poptávám DJ nebo kapelu na 18. 10. 2014

Poptávám DJ nebo kapelu na 18. 10. 2014 Středočeský kraj - Kouřim. Do 8.000,-. Hraní 16:00 - 01:00.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den. Termin mame volny. Nabizime hudebni produkci na Vasi svatbu - hudebni skupinu Bosaci, nicmene pri techto hodinach by byla cena daleko vyssi. Pokud byste nemohli sehnat, ozvete se. :) Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@micha_ela_23 Odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný - zasílám IP. Přeji pěkný den a v případě zájmu se s Vámi rád uvidím. Jirka V. DJ Goro
Odpovědět
Profilova fotka
Zaslána zpráva do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,i já mám termín zatím volný,info v profilu jistě napoví více,v případě zájmu se ozvěte :-) Přeji pěkný den a úspěšné svatební přípravy. Dj Libor Velek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Váš termín jsem již několik týdnů rezervoval, protže jsem tušil, že se rozhodnete pro DJ a tak jsem tady pro Vás :-) Do Vaší pošty pošlu nabídku. Mějte se hezky. DJ Zdenek :-)
Odpovědět
ahojky, my máme svatbu 20.6. a budeme mít DJ co měla už i kamarádka na svatbě a byl naprosto úžasný DJ Michal Vrábel http://www.ozvucenisvateb.cz/ zkus se juknout, a zeptat. Má nějaké novinky, každý rok vše zlepšuje a letos ještě bude mít pro naše svatební hosty malý dáreček, nějaké super přehrávání klipů a ještě pro nás malé překvapení .... to už nám ale nechtěl říct jaké =D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se snabídkou Dj služeb na Vaší svatbu. Podívjte se do mého profilu a pokud by Vás zaujal, kdykoli mě, prosím, kontaktujte :-) S pozdravem Dj Libor Kraloivč
Odpovědět
Doporucuji Unidjs jsou proste nej a cena bezkonkurencni!!!!!
Odpovědět
@micha_ela_23 unidjs.cz budes max.spokojena ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám na mail nabídku, pokud Vás zaujme, budu se těšit na schůzku. Mirek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj Míšo, za sebe můžu doporučit DJ Pepu Libického...Měla ho kamarádka na svatbě a když jsem viděla jakou umí udělat show, tak jsme si ho museli objednat také. Zahraje vám cokoli budete chtít. A zábavu vytvoří pro děti až po babičky s dědečama. Můžeš se s ním domluvit třeba na dražení podvazku a spoustu jiných aktivit. Je fakt bezkonkurenční. Na pár svatbách jsem už byla a tenhle DJ měl fakt úspěch. Zkus juknout na http://www.bavic.eu/ nebo mu cinkni a jen se poptej co a jak a uvidíš!!! Tak přeju hodně štěští do manželství :-D Nikola
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, temrín mam volný ,pokud máte zájem, kontaktujte mě. Zařídím vše kolem hudby. Od vás budu potřebovat zařídit pouze zásuvku :-) ... děkuji, Ondřej Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste již nevybrali Dj na vaši svatební párty, nabízím naše služby. Hudba dle přání. 80.-90.léta po současnost, písničky na přání, soutěže, moderování, karaoke, projekce, super světená show - prostě vše, aby svatební párty žila. Koukněte na naše stránky, kde jsou bližší informace. S pozdravem Lukáš Letzel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, nabizime vam nasi kapelu v ruznych sestavach dle financnich moznosti. Funny Dance Band
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte na náš profil... Pokud byste měli zájem váš termín je volný :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?