Poptávám DJ nebo kapelu na 18. 10. 2014

13. čvc 2014170

Poptávám DJ nebo kapelu na 18. 10. 2014 Středočeský kraj - Kouřim. Do 8.000,-. Hraní 16:00 - 01:00.

• Dobry den. Termin mame volny. Nabizime hudebni produkci na Vasi svatbu - hudebni skupinu Bosaci, nicmene pri techto hodinach by byla cena daleko vyssi. Pokud byste nemohli sehnat, ozvete se. 🙂 Dekuji

• @micha_ela_23  Odeslána IP. Kostolnik

• Dobrý den,
    termín mám zatím volný - zasílám IP.
    Přeji pěkný den a v případě zájmu se s Vámi rád uvidím. Jirka V. DJ Goro

• Sponzor fóra
  • Zaslána zpráva do IP

• Dobrý den,i já mám termín zatím volný,info v profilu jistě napoví více,v případě zájmu se ozvěte 🙂
    Přeji pěkný den a úspěšné svatební přípravy. Dj Libor Velek 🙂

• Zdravím. Váš termín jsem již několik týdnů rezervoval, protže jsem tušil, že se rozhodnete pro DJ a tak jsem tady pro Vás 🙂 Do Vaší pošty pošlu nabídku. Mějte se hezky.
    DJ Zdenek 🙂

• ahojky, my máme svatbu 20.6. a budeme mít DJ co měla už i kamarádka na svatbě a byl naprosto úžasný DJ Michal Vrábel
    http://www.ozvucenisvateb.cz/ zkus se juknout, a zeptat. Má nějaké novinky, každý rok vše zlepšuje a letos ještě bude mít pro naše svatební hosty malý dáreček, nějaké super přehrávání klipů a ještě pro nás malé překvapení .... to už nám ale nechtěl říct jaké =D

• Dobrý den,
    přidávám se snabídkou Dj služeb na Vaší svatbu. Podívjte se do mého profilu a pokud by Vás zaujal,
    kdykoli mě, prosím, kontaktujte 🙂
    S pozdravem
    Dj Libor Kraloivč

• Doporucuji Unidjs jsou proste nej a cena bezkonkurencni!!!!!

• @micha_ela_23   unidjs.cz budes max.spokojena 😉

• Dobrý den, poslal jsem Vám na mail nabídku, pokud Vás zaujme, budu se těšit na schůzku. Mirek

• Dobrý den,
    mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
    S pozdravem Svatební dj Jarek

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Sponzor fóra
  • Ahoj Míšo, za sebe můžu doporučit DJ Pepu Libického...Měla ho kamarádka na svatbě a když jsem viděla jakou umí udělat show, tak jsme si ho museli objednat také. Zahraje vám cokoli budete chtít. A zábavu vytvoří pro děti až po babičky s dědečama. Můžeš se s ním domluvit třeba na dražení podvazku a spoustu jiných aktivit. Je fakt bezkonkurenční. Na pár svatbách jsem už byla a tenhle DJ měl fakt úspěch. Zkus juknout na http://www.bavic.eu/ nebo mu cinkni a jen se poptej co a jak a uvidíš!!! Tak přeju hodně štěští do manželství 😃 Nikola

• Dobrý den, temrín mam volný ,pokud máte zájem, kontaktujte mě. Zařídím vše kolem hudby. Od vás budu potřebovat zařídit pouze zásuvku 🙂 ... děkuji, Ondřej Seidl

• Dobrý den,
    pokud jste již nevybrali Dj na vaši svatební párty, nabízím naše služby. Hudba dle přání. 80.-90.léta po současnost, písničky na přání, soutěže, moderování, karaoke, projekce, super světená show - prostě vše, aby svatební párty žila. Koukněte na naše stránky, kde jsou bližší informace.
    S pozdravem Lukáš Letzel

• Dobry den, nabizime vam nasi kapelu v ruznych sestavach dle financnich moznosti.
    Funny Dance Band

• Dobrý den, koukněte na náš profil...
    Pokud byste měli zájem váš termín je volný 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    FENIX ideální živá hudba na Vaši svatbu.
    Skupina hraje nejčastěji v Praze a celém středočeském kraji.
    Celá ČR:Jako DJ zajistím zábavu, hudbu, moderování a hladký průběh Vaší akce. Jsem skvělý DJ na svatbu, DJ na firemní večírek, DJ na oslavu a párty...
    Profesionální DJ s mnohaletou praxí,zkušenostmi a bohatým výběrem hudby všech žánrů,ozvučení obřadů...pro Váš svatební den.Působnost po celé ČR.