Pomoc - vypadla nám hudba na 16.7.2022 Žermanice

Dobrý den, vypadla nám hudba na 16.7.2022. Nemáte někdo prosím volno nebo tip, kde tak na rychlo hudbu sehnat? Děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
A smlouva říká co?
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Smlouva může říkat co chce, ale když ti fotograf den před svatbou napíše, že prostě nepřijede, jsi v háji. Je samozřejmě prima, že pak můžeš vymáhat náhradu škody atd., ale ten fakt, že jsi bez fotografa (kapely, svatebního dortu…) je v tu chvíli zásadní. A to říkám z pozice právníka, který má jinak také vše ošetřené 🙂 A abych byla slečně alespoň nějak užutečná - je tu nová funkce Poptávač, vyzkoušej.
Odpovědět
Profilova fotka
@rraadka já mám v tech smlouvách ze pokud nemůže tak za sebe najde náhradu a tohle není ze dne na den, proto mi to nejde na mozek kde je problém... Ze dne na den ani se smlouvou nic nezmuzes ale 2 měsíce předem podle me ano 😉
Odpovědět
@rraadka @te_ssiinka_nelova Baby, my sme mali v zmluve s fotografom zakomponované, že pokiaľ sa niečo stane a on nebude môcť, zabezpečí náhradu, teda iného fotografa v rovnakej cenovej kategórii a s rovnakými službami. Neviem, či je to štandard, ale možno to niekomu do budúcna pomôže.
Odpovědět
@dana_racko @te_ssinka_nelova Jasně, tohle ustanovení smlouvy je zcela logické. A pokud má daný dodavatel na najití náhrady dva měsíce, šla bych po tom. Spíš jen jsem se snažila říct, že když daná osoba vypadne těsně před svatbou a nějak se šprajcne - např. “Já nikoho nenašel a hledat už nebudu.” - nebo nebude schopná (kamarádce přejela tramvaj vizážistku dva dny před svatbou a skončila na JIP), je vám v daný okamžik sebelepší smlouva prd platná. Urychlené řešení bude stejně na vás a právně to s daným dodavatelem budete řešit ex post, protože budete prostě chtít rychle najít náhradu. Ale samozřejmě, nikitta23 je vzhledem k dostatečnému času do svatby v jiné pozici 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@dana_racko ano přesně o tom mluvím, taky to mám ve smlouvách a taky na to došlo - že já jsem si nakonec zvolila někoho jiného byla moje věc. Ale taky jsem to věděla 9 měsíců dopředu a s tím už se dá operovat než 2 měsíce před svatbou =)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jakou hudbu sháníte? DJ nebo kapela? Jako DJ mohu nabídnout své služby
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?