Píseň na první tanec

Ahoj holky nevěsty.😁 Tak si teď říkám jakou jste měly nebo budete mít píseň na váš první tanec? Nějak nevím co zvolit. Žádnou společnou píseň nemáme. Poradíte?🤗 Hlavně nechci od Christiny Perri - A thousand years....na tu písničku mám už alergii!
Odpovědět
My měli Moon River - Andy Williams <3 🙂
Odpovědět
My budeme mít Can you feeel the love tonight od Eltna Johna 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
My měli Kristinu - Navždy a na tanec s rodiči zmíněnou Can you feeel the love tonight od Eltna Johna a jako další Thank you for loving me od Bon Jovi.
Odpovědět
Profilova fotka
My to pojímáme víc podle toho, co se nám líbí a tím pádem víc rockově. Je nám přes čtyřicet a nechceme mít žádné romantické cajdáky. Takže první tanec bude "Modlitba pro partu" od Tří sester a tanec s rodiči "Time is on my side" od Rolling Stones.😎🤟
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli první tanec na Happy Together, kterou nám teda zazpíval pánský sbor. A k tanci s rodiči pak zahrála kapela písničku O Seu Olhar. https://www.youtube.com/watch?v=H4vtQ...
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě určitě- YESTERDAY - THE BEATLES, WHEN A MAN LOVES A WOMAN - MICHAEL BOLTON a WHAT A WONDERFULL WORLD - LOUIS ARMSTRONG. Jinak bych ještě využila nějakou vaší společnou píseň, která bude na míru Vám. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít písničku ,,Mě sílu dáš'' od Josefa Vágnera tak trochu náš vstach vystihuje 🙂
Odpovědět
My jsme měli první tanec na píseň Rocky Leon - So nice. Výběr probíhal dlouho, několik možností, ale pak jsme si vzali písničku od Rockyho, protože jsme na něm byli poprvé spolu na koncertě 😁
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli od Eltona Johna - Something about the way you look tonight Jinak doporučuji písničky sestřihnout, ty 3 minuty jsou děsně dlouhý nám přišlo... 🙂
Odpovědět
My budeme mít Imagine Dragons - Next to me 🙂
Odpovědět
@1p2e3t4r5a díky za radu.🙂
Odpovědět
Ed Sheeran s Andrea Bocelli perfect symphony
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vůbec nevím, taky žádnou nemáme. Já jsem za I'll be, je to z moderní popelky
Odpovědět
Profilova fotka
No, ale když si pustim všechny z toho malého seznamu, tak jsou sakra dobrý všechny 😅 ale thanks for music se asi moc nehodí no 😅 ale doslovně jsem si je ještě všechny neprelozila... Ale hudbu na příchod druzeb, ženicha, me, odchod, úryvek po tom co rekneme ano -vsechno piano bez zpěvu - tak to jsem už všechno vymyslela a napsala pianistovi, ale píseň prostě nevím 😂 zoufalství
Odpovědět
Profilova fotka
Lana Del Rey - Young and Beautiful Ten text je tak krásný 🙂 Klidná a láskyplná...
Odpovědět
Přidám asi spíš pro zasmání, na první tanec jsme měli To se mi líbí od Marka Ztraceného, muž fakt hrozně nerad tančí, takže jak to je nepomalé/nerychlé, tak se na to dalo vlnit do rytmu a s výběrem souhlasil (s trénováním tance doma předem ale ne)... Písnička začala, my se teda uprostřed kolečka nějak vlnili a muž začal komentovat (ne naštvaně, ale s takovým tím útrpným pohledem ve stylu proč mě taháš z postele, já chtěl ještě spát): "Proč je to tak dlouhý? To je ale hrozně dlouhý... Ono to pořád ještě pokračuje?... Vždyť to všechny musí hrozně nudit... Nebo jim odpadnou nohy... To je teda dlouhý... Proč je to tak dlouhý? Kdy už to skončí... " Romantické to moc nebylo, ale kdykoli si na to vzpomenu, tak mě to rozesměje 😄 Jo a kromě nás to nikdo neslyšel a na fotkách to vypadá, že spolu zamilovaně cukrujeme.
Odpovědět
@qlarinka 😂😂 To je jako bych slyšela přítele. Ten taky nesnáší tancování. 😅
Odpovědět
My budeme mít Houby magický od Kabátů..
Odpovědět
@lena265 tak tohle je pecka. Díky moc. Vůbec to neznám a moc se mi to líbí.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?