Perfektní DJ na svatbu 4.7.2018 z okolí Kolína

18. úno 201870

Dobrý den,
poptáváme skvělého veselého DJ na 4.7.2018 z okolí Kolína.

Můžete nabídnout kontakt?

Děkuji.

• Dobrý den,
    mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese.
    Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny.
    V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
    S pozdravem Svatební dj Jarek

• Dobrý večer, posílám nabídku do IP 🙂
    S pozdravem
    Dj Libor Kralovič

• Dobrý den,

tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.PŘIVEZU SEBOU HODNĚ HVĚZD,PROTOŽE MÁTE SE MNOU VIDEOPROJEKCI ZDARMA.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Nově také nabízím doplňkové služby pro vás 🙂 Více v záložce služby na www stránkách.
    Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci.

S pozdravem DJ a moderátor Milan Miler

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer,

dovolím si poslat nabídku do IP.
    Fajn večer Patrik 😉

• Dobrý den, mám ještě také volný termín...zasílám Vám nabídku do interní pošty. O.Seidl

• Dobrý den, rád bych vám nabídl své služby na vaši svatbu. Mám dlouholeté zkušenosti s moderováním a ozvučením svateb. Rád také zajistím hry, abychom prolomili ledy. zajistím ozvučení i osvětlení, podkreslím i obřad. Preferuji osobní schůzku před svatbou, abychom vše doladili podle vašich představ. Pokud by vás má nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Budu se těsit. Krásný den, Miroslav Novák-Dj Alfi

• Dobrý den,
    velmi rád nabídnu své služby. Nabídka zaslána interní poštou.
    S pozdravem a přáním klidných příprav svatby
    Dj a moderátor Lukáš Mercl

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Moderátor, zpěvák, Dj, showman.
    DJ a moderátor, 13 let praxe - přes 1000 akcí, 25000 songů od 50.let po současnost, vlastní aparatura, plazivá mlha pro 1.tanec, svatební hry na přání
    Moderní služby DJ na svatbu, ozvučení svatebního obřadu a hostiny, karaoke show, video DJ, pronájem ozvučení.
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů