Moderátor+DJ 14.8.21

22. čvc 202130

Dobrý den, sháníme DJe a moderátora v jednom na naši svatbu 14.8.21 v Žamberku. Za nabídky děkuji

• Dobrý den,

nabídku máte v poště.

DJ Caesar

• Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den poskytnu kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty do ranních hodin. Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Neváhejte mě kontaktovat. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal

• Dobrý den, požadovaný termín mám volný a bydlím nedaleko.

V hudebním prostředí se pohybuji více jak 12 let. Zakládám si na skvělém vystupování a velkém hudebním přehledu. Máte se mnou jistotu, že Váš večer bude nezapomenutelný o čemž svědčí skvělé reference klientů, které mohu na vyžádání dodat.

Více informací naleznete zde: https://www.beremese.cz/catalog/vendor/ozzby 

Pokud budete chtít, můžete mi kdykoliv zavolat.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Právě jste našli DJ na svou svatbu, oslavu či jinou soukromou či firemní akci. Zajišťuji i karaoke show, moderování a ozvučení akcí. Mám dlouholeté zkušenosti a široký repertoár. Přijedu kamkoli,...
    DJ a moderátor pro Vaši svatbu. Provedu Vás celým dnem, pobavím malé i velké, uspořádám řadu soutěží a další zábavy. Ozvěte se 🙂
    Jazz, pop a swing! Stylová kapela na vaši svatbu!
    Hudba k obřadu, hostině i velkolepé oslavě.
    Tančete až do rána!