Moderator a DJ

22. čvc 202120

Dobrý den, sháníme DJe a moderátora v jednom na naši svatbu 14.8.21 v Žamberku. Za nabídky děkuji

• Dobrý den,
    Váš termín mám zatím volný a jsem z Náchoda , tedy nemám to k vám daleko. Posílám nabídku do interní pošty. Přeji hezký den JUNG Jar.

• Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den poskytnu kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty do ranních hodin. Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Neváhejte mě kontaktovat .Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    DJ na svatbu Michal Tůma - kompletní zábava pro Vaši svatbu. DJ, moderátor programu, soutěží a her. Kompletní zvuková a světelná technika.
    Brněnský DJ Boris ® nabízí hudební doprovod na Vaši svatbu včetně profi ozvučení. Maximální spolehlivost a jedinečné reference. Praxe 30 let!
    DJ a moderátor pro Vaši svatbu. Provedu Vás celým dnem, pobavím malé i velké, uspořádám řadu soutěží a další zábavy. Ozvěte se 🙂