Levný DJ na svatbu v Ústí nad Labem, 13.9.2013?

Profilova fotka
Ahoj. Přemýšlíme o pouštění muziky z flash-disku, ale pokud by byla slušná nabídka, nebráníme se ani profíkům.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout naše služby. Cena startuje na 3500Kč. Více info emailem. Jen se zeptám ( a neuražte se, prosím ), hostinu také plánujete formou ekonomické verze - chleba s máslem? Tím chci říci, že nemá cenu šetřit na slušné - kvalitní muzice, která je pro svatbu vhodná.Kostolnik
Odpovědět
Tak já mám DJ za 2000,-, již jsem ho na svatbě zažila, bylo to opravdu supper a nemělo to chybu! Pokud chceš, pošlu ti číslo. Já se vdávám 20.7., tak pokud bude i na mé svatbě vše vydařené, ráda doporučím dál. Jsem zastáncem, že i dobré a kvalitní věci se s trochou snahy dají sehnat levně:)
Odpovědět
Profilova fotka
Levný dj :-) To je pořád krásné téma :-) Pěkně řečené "chleba s máslem" Spočítejte si pořizovací cenu zvukové a světelné aparatury a pak pochopíte proč někteří dj mají ceny vysoké. Samozřejmě je ideální i když je práce i koníčkem, ale zase zadarmo se to dělat nedá.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Základní info a kontakty viz. profil. Má nabídka 2.800,- Kč za šest hodin plus cestovné 5,- Kc za km z Chomutova. Kdyby jste měla zájem, rád poskytnu další info. S přáním krasneho dne Martin Koukola, Svatebni Dj Kouky
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Také hledám DJ na svatbu a jsem ochotná zaplatit kolik si řekne když to bude stát za to...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den,nabizim me sluzby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Poslali jsme Vám konkrétní nabídku do interní pošty. S pozdravem a přáním hezkého zbytku dne.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, kdo vam nakonec hral? A byly jste spokojene? Diky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Posláno IP, S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?