Last minute - hudba na svatbu

24. kvě 20221506
  • Zdravím nabízí se Vám kapela která má volné termíny.

• Uvolnil se mi termín 4.6.2022. Tak pokud byste měli o mé služby zájem, kontaktujte mě e-mailem, nebo zde na profilu. Bližší informace na mých stránkách. Působím v Královéhradeckém a Pardubickém kraji, po dohodě mohu dojet i do ostatních lokalit.

• TAK UŽ MÁM TERMÍN OBSAZENÝ !!!

• Sponzor fóra
  • Zdravím nevěsty. Máme volné termíny v červnu pouze obsazeno 18.6. Červenec mame volné 3 termíny obsazeno 16.7. Pro více info stránky kapely web. Cena za hraní je kolem 10 tisic včetně DPH, plus doprava záleží na vzdálenosti od Prahy.

• Krásný den všem snoubencům, nabízím se slevou 20% nejaktuálnější volné termíny sobota 26.3. a následně 1.4. a 2.4, 22.4 a 30.4.2022. Nejen pro vaši svatbu, ale i rozlučkovou, narozeninovou nebo firemní párty či večírek. V Brně a nejbližším okolí doprava zdarma 🙂

• dj Martin David má volné termíny v květnu první dva týdny, v červnu první tři týdny...ozvěte se pokud hledáte dj jezdím po celé CZ...ideálně volat viz profil..
    na květen sleva 🙂
    děkuji

• Pro vaši svatbu, rozlučku se svobodou, narozeninovou oslavu či firemní párty nabízím poslední volné květnové termíny - pátky 20.5.a 27.5. Případné termíny na další měsíce na dotaz. Přeji všem krásný svateční den 🙂 Dj Libor

• Dobrý večer , uvolnil se termín 11.6.2022 .
    V případě zájmu se klidně ozvěte.DJ,Zpěvák a Moderátor.
    Dj Patrik

• Ahoj všem, nabízím lastminute 20-21.5.2022. Nabízím služby Dj s vlastní aparaturou. Pro více informací napište. Hezký víkend

• Zdravím novomanžele i kolegy DJ a hudebníky,

nabízím ještě volné termíny: sobota 21. 5., pátky 10. 6., 17.6., a pátky v srpnu. Kdyby tedy ještě někdo narychlo sháněl DJ a moderátora, rád nabídnu své služby.

Hezký den!

DJ Caesar

• Dobrý den, jsem DJ, kterému se uvolnil termín sobota 2.7.2022. Takže můžu být k dispozici🙂
    Krásný den přeji🙂

• Uvolnil se mi termín 11.6. na svatbu.. Nevěsta je hospitalizována a svatba posunuta. Kdo by potřeboval svatebního DJ pro obřad, párty atd., jsem k dispozici..

• Po zrušení rezervace ze strany snoubenců mám volný termín sobota 3. září 2022, případně pátek 2. září. Pište, volejte, určitě se domluvíme.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Známý svatební DJ s více než 15 let trvající praxí! Hudba, moderování a zábava a k tomu jedinečná a originání bílá aparatura!
    Chcete nejlepšího svatebního DJ ? Tak jste tady správně !!!
    Přes 10 let praxe
    Odehráno přes 180 svateb.
    Stáhněte si e-book ZDARMA jak vybrat DJ

Moderátor a DJ s vlastní zvukovou i světelnou aparaturou. DJ agentura a technické zajištění akcí. Svatební párty včetně ozvučení obřadu po celé ČR.
    Články od našich partnerů
    Svatební fotograf pro celou Českou republiku
    Snubní prsteny - nejnovější trendy pro letošní rok
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Archiv článků od partnerů