Last minute - hudba na svatbu

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsi Profesionál a máš svou kapelu, nebo jsi DJ? Máš ještě volné termíny v nejbližších 8 víkendech? Nabídni zde své volné termíny jako "Last minute" a najdi nevěstu, která Tě hledá! Podmínky diskuze: 1. Uveď i konkrétní datum a konkrétní cenu nebo slevu, příp. oblast ČR, kde působíš. - DATUM a CENA (nebo sleva) MUSÍ BÝT UVEDENÉ, protože Last minute je výprodej volných termínů na poslední chvíli - příspěvky bez konkrétních termínů a ceny (slevy) budou z diskuze odstraněny, protože bez nich jde o čistou reklamu, a ta ve Fóru není povolena. 2. Do diskuze mohou přispívat jen firmy, které u nás mají profil Profesionála. - diskuze není určena pro doporučování kapel/DJ, které znáte nebo Vám hráli na svatbě - diskuze není určena pro volné termíny jiných kapel/DJ než našich Profesionálů.  Jsi-li kapela/DJ a chceš se zapojit, musíš se nejdříve registrovat jako Profesionál. Jsi nevěsta a hledáš hudbu na svatbu na poslední chvíli? Napiš do této diskuze datum a město, kde se Tvá svatba koná, a jakou máš o hudbě představu. Chcete-li reagovat na některou nabídku, napište dotyčnému vzkaz do IP (Interní pošty). Tak si podrobnosti dohodnete už mezi sebou a diskuze zůstane přehledná - budou zde jen nabídky a poptávky. ------------------------ Abychom se v příspěvcích lépe orientovali, pojďme je začít vždy datem a místem: Kapela nabízí volný termín: "9.6. - Pardubice nebo i celá ČR - Volný termín, v rámci Last minute nabízíme naše duo na 8 hodin za cenu 3.500 Kč." Nevěsta hledá hudbu na svatbu: "17.6. - Znojmo - Hledám DJ, který pouští hudbu hlavně 60.-80. léta."
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, jako Dj nabízím uvolněné termíny 2.7. a 3.7.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, na den 3.7. se mi uvolnil termín, tak kdybych se někomu hodil po hudební stránce ozvěte se mi. Děkuji, Milan Šifta, djmilansifta.cz , nebo více zde na profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
7. srpna 2021 - DJ a moderátor na svatbu, nově volný termín po zrušení rezervace z rodinných důvodů. K dispozici v uvedených regionech. www.diskzokej.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím nejbližší volné/uvolněné termíny na měsíc červenec se akční slevou 25% z běžné ceny - 2.7.a 3.7. a dále 10.7.2021 - platí pro celou ČR. Dj Libor
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vzhledem k přeložení plánovaných cest nabízím volné termíny na následující víkendy, tj. 3. 7, 9. 7. a 10. 7. a 17. 7. 2021, případně dle domluvy kdykoliv v týdnu. V dalších týdnech by se také ještě něco našlo. Pokud tedy budete mít zájem o spolehlivé služby svatebního DJ a moderátora na úrovni, ozvěte se, rád Vám i Vašim hostům připravím skvělou zábavu na míru přesně dle Vašich představ. Krásný den a co nejméně stresu při přípravách svatby přeje DJ Caesar
Odpovědět
Profilova fotka
Uvolnil se mi termín 7.8.2021 (sobota) - DJ a moderátor na svatbu (k dispozici pro Královéhradecký a Pardubický kraj) cena dle dohody, případně mohu dojet i do vzdálenějších míst.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ahoj, zdravím, právě se mi uvolnil termín 17.7.2021 a stále volná sobota 24.7.2021. Pokud stále někdo hledá dj na svůj denD..napište 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer nabízím jako lastminute právě uvolněný termín 21.8.2021 z důvodu přesunu akce na pozdější datum. Platí pro celou ČR. Dj Libor
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsta hledá hudbu na svatbu 28.8.2021 ve Vysokém Mýtě. Prosím, kdo byste měl čas a chuť napište do interní pošty. Moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, aktuálně nabízím volné termíny v měsíci červenci 10. 7, 17.7 a 24.7. 2021 a v srpnu 14. 8, 21.8 a 28.8. 2021 na Svatební Mejdan. Některé termíny byli uvolněny díky přesunům svateb na příští rok. Dále dj na svatbu, oslavu, narozeniny , apod. Kvalita a spolehlivost více jak 25 let . Přeji hezký den a těším se na případnou spolupráci dj Jaroslav JUNG
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dorý den, nabízím jako superrychlý lastminute poslední uvolněný sobotní termín na měsíc červenec 17.7.2021 pro vaši svatbu, narozeninovou oslavu, večírek.... Sleva 30% z běžné ceny, platí pro celou ČR 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@scepy 17.7. Už je obsazený
Odpovědět
Profilova fotka
21.8.2021 - Tento termín se mi dnes uvolnil a může být právě váš. Praha a okolí - po dohodě přijedu i dál. DJ Goro - Dj na Vaší svatbu nebo jinou příležitost. Rozumnou cenu zajisté domluvíme na základě Vaší poptávky 🙂
Odpovědět
Dobrý den, na svatbu dne 7.8.2021 na Petrově u Prahy sháníme DJ na večerní hraní, cca od 18.00 do 24.00 či o něco déle. Pokud má někdo prostor, napište.
Odpovědět
Profilova fotka
@daviddocekal Dobrý den, Jsem z Prahy a mohu být k dispozici. Info píši do SZ. Jirka Votava - DJ Goro
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím jako lastminute poslední uvolněný sobotní termín 21.8.2021 pro vaši svatbu, narozeninou oslavu či párty z důvodu přesunu již domluvené svatby na jiný termín. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na email Ideálně Brno, Jižní Morava, ale samozřejmě platí i pro celou ČR. Dj Libor
Odpovědět
Profilova fotka
DJ na svatbu - nabízím last minute sobotní termíny 7 a 14 srpna 2021 ze zrušených produkcí. V případě zájmu se prosím neváhejte ozvat! Na uvedené termíny nabízím slevu 3.000Kč
Odpovědět
Profilova fotka
DJ na svatbu - volný sobotní termín 4.9.2021. V případě zájmu se mi prosím ozvěte. Královéhradecký a Pardubický kraj
Odpovědět
Profilova fotka
Poslední lastminute sobota, 7.8.2021, nabízím služby DJ. Více info v kontaktech 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Last minute: Krásný den, mám pro Vás nabídku na pátek 28. 8. slevu 1500,- na DJ/kombinace služby.
Odpovědět
Dobrý den, na poslední chvíli poptáváme DJ na svatbu 28.8.2021 na Dohnalově mlýně (Zlínský kraj). Jednalo by se o večerní produkci (cca od 19 hod.) Předem děkujeme za nabídky!
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, mám volný termín - sobota 4.9.2021 pokud hledáte dj na Vaši svatbu, ozvěte se, Mohu dojet kamkoli, cena 6500Kč + doprava 1,2 Kč/km z Nového Jičína.Prosím volat 606 842 872 dekuji Martin David.
Odpovědět
Profilova fotka
4.9. 2021 se mi uvolnil termín (sobota) pokud hledáte DJ ozvěte se. Cena 6500.- + doprava 1,2 Kč/km z Nového Jičína, kompletní zvukové a světelná technika, příprava muziky na míru pro Vás...Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@artush1 Dobrý den, sháním Dj na Vás volný termín 28.8. Se začátkem hraní cca 18h. Jsem kousek za Plzni. Bylo by možné? Popř. Jaká je Vaše cena? Děkuji Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím uvolněný termín sobota 11.09.2021 Dj na svatbu. Cena 7.000,-Kč . V případě zájmu napište zprávu. Děkuji Dj Jaroslav Jung
Odpovědět
Profilova fotka
4.9. 2021 se mi uvolnil termín......kdo hledá, ozvěte se děkuji dj Martin David
Odpovědět
Profilova fotka
Mám ještě volné svatební termíny v soboty 28. 8. a 11. 9. Plus pátek 3. 9. Více info na webu a po kontaktu. Jezdím téměř kamkoliv 🙂 Hezký den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím jako lastminute poslední volné termíny pátek 10.9.2021 a sobotu 18.9.2021 pro vaši svatbu, narozeninou oslavu, večírek či párty. V případě zájmu mě prosím kontaktujte nejlépe na djlibor1@gmail.com Nabídka platí pro celou ČR. Dj Libor
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?