Last minute - hudba na svatbu

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsi Profesionál a máš svou kapelu, nebo jsi DJ? Máš ještě volné termíny v nejbližších 8 víkendech? Nabídni zde své volné termíny jako "Last minute" a najdi nevěstu, která Tě hledá! Podmínky diskuze: 1. Uveď i konkrétní datum a konkrétní cenu nebo slevu, příp. oblast ČR, kde působíš. - DATUM a CENA (nebo sleva) MUSÍ BÝT UVEDENÉ, protože Last minute je výprodej volných termínů na poslední chvíli - příspěvky bez konkrétních termínů a ceny (slevy) budou z diskuze odstraněny, protože bez nich jde o čistou reklamu, a ta ve Fóru není povolena. 2. Do diskuze mohou přispívat jen firmy, které u nás mají profil Profesionála. - diskuze není určena pro doporučování kapel/DJ, které znáte nebo Vám hráli na svatbě - diskuze není určena pro volné termíny jiných kapel/DJ než našich Profesionálů.  Jsi-li kapela/DJ a chceš se zapojit, musíš se nejdříve registrovat jako Profesionál. Jsi nevěsta a hledáš hudbu na svatbu na poslední chvíli? Napiš do této diskuze datum a město, kde se Tvá svatba koná, a jakou máš o hudbě představu. Chcete-li reagovat na některou nabídku, napište dotyčnému vzkaz do IP (Interní pošty). Tak si podrobnosti dohodnete už mezi sebou a diskuze zůstane přehledná - budou zde jen nabídky a poptávky. ------------------------ Abychom se v příspěvcích lépe orientovali, pojďme je začít vždy datem a místem: Kapela nabízí volný termín: "9.6. - Pardubice nebo i celá ČR - Volný termín, v rámci Last minute nabízíme naše duo na 8 hodin za cenu 3.500 Kč." Nevěsta hledá hudbu na svatbu: "17.6. - Znojmo - Hledám DJ, který pouští hudbu hlavně 60.-80. léta."
Odpovědět
Profilova fotka
@pitriseeek Krásný den, termín se mi uvolnil, jukněte na djhabis.cz a rád se s Vámi domluvím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, na poslední chvíli se mi uvolnil termín 5. 9. 2020. Jsem si vědom krátkého času na případné rozhodování, proto jsem ochoten nabídnout příjemnou cenu 🎶
Odpovědět
Zdravím, poptávám hudbu (DJ) na naší svatbu v sobotu 12.9.2020 cca. od 17-02hod. lokalita Čelákovice (Praha-východ). Děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, uvolnili se mi termíny 19.9.2020 a 10.10 2020 jukněte na web djhabis.cz :-) nebo reference na FB ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uvolnil se mi termín 10.10.2020 a mám i další volné termíny v říjnu. V případě zájmu nabídnu významnou slevu na služby nebo fotobudku s okamžitým tiskem za 50% běžné ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvolněný termín 10.10.2020. Kdo shání DJ v této nelehké době, může mě kontaktovat, mám volno. Jezdím po celé ČR. M.
Odpovědět
Profilova fotka
DJ na svatbu: Mám nově uvolněný termín 17.10.2020 z důvodu zrušení mezinárodní svatby, sleva 30% z běžné ceny 😉 Poslední víkendový den před nouzovým stavem, kdy je možné mít na svatbě více než 30 hostů 😉 Máte-li na tento den domluvenou kapelu, zpěvák nesmí zpívat!!!
Odpovědět
@boris_stanek @boris_stanek Jak jste prisel na to, ze zpevak nesmi zpivat? Neni to koncert a omezeni pro svatby plati az od 19.10.2020
Odpovědět
Profilova fotka
@poh Bylo nám to přesně takto řečeno na základě dotazu na COVID infolince.
Odpovědět
@boris_stanek Neni to pravda, vyklad je spatny. Svateb se omezeni budou tykat az od 19.10., v tento den jiz nebudou zase omezeni platna od 5.10. v platnosti (pokud je neprodlouzi). Do 19.10. mohou svatebcane usporadat svatbu dle puvodnich planu...
Odpovědět
Poptávám kapelu nebo DJ na svatbu 10.10.2020, okolí Tábora. Původně domluvená kapela je v karanténě.
Odpovědět
Profilova fotka
@sfora Krásný den, mám volný termín. Píšu Vám zprávu 😉
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravim vás podívejte se na naše stránky kapely.
Odpovědět
Celá ČR: Jako DJ zajistím zábavu, hudbu, moderování a hladký průběh Vaší akce. Jsem skvělý DJ na svatbu, DJ na firemní večírek, DJ na oslavu a párty... (djpatzy.cz)
Odpovědět
Profilova fotka
Sleva 10% na všechny pátky v roce 2021
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den máme stále volné termíny v květnu a v červnu příští rok. Pokud sháníte profesionální kapelu budeme rádi za poptávky.
Odpovědět
Profilova fotka
Co říká Wikipedie: "Slovní spojení Last Minute pochází z angličtiny a znamená "poslední chvíle". Tento pojem je tedy používán k označení akcí, jejichž počátek je blízko a na které je vypsána sleva. Pokud tedy hovoříme o Last Minute akcích, máme na mysli akce "v poslední chvíli", neboli těsně před jejich započetím. " Co je na tom k nepochopení?
Odpovědět
Profilova fotka
@drabik 👍👍👍👍 je to hrozně moc složitý, ještě jednou a pozpátku ať to pochopí všichni :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás nevěsty. Máme volné termíny v měsíci Květen a červen a poslední týden v červenci. Nějak se zrušilo vše tak pokud někdo potřebujete hudební skupinu plus DJ v jednom tak se ozvěte. Naše stránky naleznete v profilu. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Nově uvolněný termín 24. dubna 2021. DJ a moderátor na svatbu pro Liberecký, Středočeský, Ústecký, Pardubický a Královehradecký kraj.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@gabri80 Vyzkoušejte kapelu Jazz Aliments. Byli jsme vloni na svatbě kamaráda a hráli skvěle. Tereza
Odpovědět
Profilova fotka
Volný termín 26.6 2021 NA VAŠÍ SVATBĚ ZAŘÍDÍM: Ozvučení obřadu: písně na příchody, ozvučení oddávajícího, podkres při gratulacích Svatební hostina: podkresová hudba, ozvučení proslovů Svatební hry: odmoderování svatebních her, konzultace volby těch správných her Svatební párty: žánr muziky určujete Vy, A já udělám vše proto, aby zábava žila až do rána Moderování důležitých momentů: informování svatebčanů o programu či předání informací co se zrovna děje Dj na Svatbu Martin Samek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Já, Martin Samek z Jesenice, okres Praha - západ, vám se svojí mnohaletou tradicí diskotékové produkce hudby, nabízím moderování, osvětlení a hudební produkci pro váš večírek, firemní akci či svatbu. Správná hudba vytváří atmosféru celé akce, proto nabízím hudbu dle vašeho výběru a momentální atmosféry akce. Nechejte svou party rozehrát s tím pravým DJem. 26.6 2021
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, je zde DJ volný 5.6.2021 na rockovější svatbu v JČ? 🙂 lauma@centrum.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsta hledá hudbu na svatbu: 3.7. - Louny (Hříškov) - hledáme kapelu, která hraje hudbu k tanci/zábavě/zpěvu. Děkuji za nabídky, MK
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_kolbabova podívejte se na naše stránky kapely a ozvěte se
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem optimista a proto sháním DJ na svatbu která se bude konat 22.5.2021 na Albertovci (obec Štěpánkovice, okres Opava, kraj Moravskoslezský) Od cca 14:00 Cena max. 7 000
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_perger podívejte se na moje stránky a pokud bude zájem ozvěte se
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?