Menu Forum

Kapela - Opava - 3.9. 2016

15. únor 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
martina_001
Registrovala se 28. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
martina_001
Registrovala se 28. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojte, máte někdo tip na DOBROU kapelu na svatbu? Budeme se brát venku, v přírodě a máme představu spíše živé, "svěží a modernější" hudby.. za názory děkujeme moc, Martina
14. únor v 10:21  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
orchestraparty
Hudební skupina Orchestra Party
Alexandra Pyszková PRO

Hudba a zábava - Region Karviná
6
fotoportrét
fotoportrét
orchestraparty
Hudební skupina Orchestra Party
Alexandra Pyszková PRO

Hudba a zábava - Region Karviná
6
 Dobrý den, nabízíme své služby. Jsme hudební skupina (trio, duo) s letitými zkušenostmi v ČR i v zahraničí. Klademe důraz na kvalitní zvuk a široký repertoár. Pomůžeme sestavit hudební program na míru dle věkového složení svatebčanů. Více v našem profilu a na našich internetových stránkách. S pozdravem Orchestra Party
14. únor v 15:19  •  www.orchestraparty.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ewkabila
Cactus
Eva Bílá PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
4
fotoportrét
fotoportrét
ewkabila
Cactus
Eva Bílá PRO

4
 Dobrý den, zdravíme všechny příznivce živé hudby....jsme ostravská kapela,která hraje vše co teď frčí a frčelo.Nabídka v IP emoticon
15. únor v 09:36  •  www.cactus.estranky.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duojans
Hudební produkce k tanci- Duo Jan's
Duo Jan's PRO

fotoportrét
fotoportrét
duojans
Hudební produkce k tanci- Duo Jan's
Duo Jan's PRO

Dobrý den! Nabízíme hudební produkci na svatby,různé spol. akce aj.v profi kvalitě-za rozumnou cenu.Více na našem webu.S pozdravem Duo Jan's emoticon
15. únor v 10:51  •  www.duojans.sweb.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
16. únor ve 14:28 • strnadel
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
16. únor v 17:34 • kikam1980