Kapela nebo DJ na svatbu 27.6.2015 okolo Mladé Boleslavi (Mnichovo Hradiště) ?

Prosím poraďte či nabídněte, pořád váhám zda kapelu nebo DJ. Zkušenosti, doporučení,...? Děkuji Jana
Odpovědět
Profilova fotka
V praxi bývají v ČR tři případy : 1. After party probíhá po obědě společně s rodinou a známými až do večera. Tady volte kapelu, protože rodiče a hlavně babičky na DJ moc nejsou. Potřebujete běžnou taneční hudbu včetně lidovek. 2. Oběd a oficiální, rodinná část (focení, předávání dárků atd.) probíhá bez známých. Večer dorazí známí na after party. Tady určitě DJ. 3. Kombinace kapela/DJ : oběd a odpolední party probíhá společně s rodinou a známými. Do večera hraje kapela, pak jí vystřídá DJ. V případě zájmu o kapelu nás můžete kontaktovat, pošlu Vám nabídku. Ivan
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 200 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Sem přímo z MB takže to k vám mám opravdu co by kamenem dohodil.Více zasílám do IP
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?