Kapela nebo DJ na 4.10.2014

Sháním kapelu nebo Dj na svatební hostinu (okr. Kutná Hora). Budu velmi ráda za každý Váš tip. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme netradiční smyčcové kvarteto. Rádi vám zajistíme hudební produkci jak na obřad, tak i hostinu a večerní zábavu. Sestavu kvarteta je možné doplnit hráčem na bicí i zpěvačkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Chtěl bych vám nabídnout své služby jako svatební dj.V repertoáru mám přes 1000 skladeb jak české tak zahraniční od 60.let až po současnost takže si vybere opravdu každý a vše s videoprojekci klipů.Moderovaní,soutěže zvuková a světelná aparatura samozřejmostí. Možnost udělat karaoke show. kdybyste měla zájem určitě se ozvěte a dohodneme bližší podmínky. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem a gratulaci DJ M:M
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, zašlu Vám zprávu do interní pošty.
Odpovědět
Doporučujeme kapelu Tiret. http://www.tiret-music.cz/ V sobotu 9.8.2014 nám hráli na naší svatbě na Konopišti a byli perfektní. Zahráli všechno co jsme si přáli, všichni je moc chválili. Měli jsme trio-varhany, kytara, zpěvačka. Zpěvačka taktéž perfektní výkon. Opravdu doporučujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarus91 Odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
Děkuji moc :) Kapelu už mám na radu jardar jsem si vybrala Tiret. Jinak ostatním velice moc děkuji :-)
Odpovědět
Věřím, že budete moc spokojeni. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
termin se nam prave uvolnil...Jsem schopen pripadne nabidnout 3-4 clennou kapelu z Pribrami - Bosaci a nebo Bos trio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?