Menu Forum

Kapela na svatbu v Jihlavě 11.6.2016

8. dub 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
lendulka82
2
Registrovala se 14. března 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Jihlava.
  • Svatba byla 11. června 2016
fotoportrét
fotoportrét
lendulka82
2
Registrovala se 14. března 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Jihlava.
 Dobrý den, sháním nějakou dobrou kapelku na svatbu 11.6.2016 v Jihlavě. Prosím, doporučte emoticon Předem moc děkuji!
14. bře ve 20:41  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
veronika_suchankova
Veronika Suchánková & The Band
Veronika Suchánková PRO

Hudba a zábava - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
veronika_suchankova
Veronika Suchánková & The Band
Veronika Suchánková PRO

Hudba a zábava - Region Praha
 Dobrý den, píšu soukromou zprávu. V. Suchánková
15. bře ve 20:59  •  www.veronikasuchankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
17. bře v 11:57 • virtous
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
30. bře v 06:32 • tomastrnka
fotoportrét
fotoportrét
juniorband (5 r.)
Big band pro svatební zážitek z hudby
JuniorBand PRO

Hudba a zábava - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
juniorband (5 r.)
Big band pro svatební zážitek z hudby
JuniorBand PRO

Hudba a zábava - Region Brno
2
 Dobrý den, zdravím za kapelu JuniorBand Pohořelice, pokud Vás zaujmeme neváhejte nás kontaktovat s pozdravem J.Krčmář
7. dub v 11:46  •  www.juniorband.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. dub v 09:31 • katatom
fotoportrét
fotoportrét
lendulka82
2
fotoportrét
fotoportrét
lendulka82
2
 @juniorband děkuji za nabídku, ale naštěstí jsme kapelu již sehnali. emoticon
8. dub v 15:18  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lendulka82
2
fotoportrét
fotoportrét
lendulka82
2
 @katatom Katko, děkuji za nabídku, někdy před měsícem jsme kapelu sehnali, bude nám hrát Magdalena. Kdo jí ze známých zná, chválí... Koukám , že svatbu máte v plánu až další srpen, to už takhle zařizuješ?
8. dub v 15:20  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katatom
Registrovala se 8. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Jihlava.
  • Svatba bude 5. srpna 2017
fotoportrét
fotoportrét
katatom
Registrovala se 8. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Jihlava.
  • Svatba bude 5. srpna 2017
 lendulka82 ano už takto dopředu zjišťujeme a to co se nám líbí rezervujeme ať jsme v klidu emoticon máme hudebnika, sál kde budem sami dělat hostinu a termín svatby. Ten tedy rezervovat budem až v lednu, tak jak jsme se bavili s matrikou emoticon a teď už jen čekat až padne leden a budem doladovat co chybí. To víš se dvěma dětmi je to někdy i o nervy emoticontak ať se Vám svatba vydaří
@lendulka82
8. dub ve 20:03  •  Svatba bude v srpnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí