Kapela na svatbu pro srpen 2017

Ahojky hledáme nějakou dobrou kapelu na svatbu cca 3-4 lidi. Nemáte nějaké dobre typy? 🙂 Budu rada za každy příspěvek nebo radu kde hledat 😉 Svatbu máme 19.8.2017 a potřebujeme rychle někoho najít. Prosím poraďte 👍
Odpovědět
No problém Prostějov. Kamarádka řekla po svatbě: už vím proč jsi je tak chtěla !!! Za me nejlepší kapela, slyšela jsem ji loni na kamaradcine svatbě, z 8 svateb kde jsme byli jsem měla jednoznačně jasno. Takže nám hráli i na naší v srpnu a kamarádce v říjnu a byla moc spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
Mohu doporučit naše služby hudební skupiny Bosáci (3-4 muzikanti dle potřeby). Co se týká referencí, stačí mrknout na úvodku našich webovek, nebo tady na mém profilu do fotogalerie - SVATEBNÍ PÁRY - kde jsou u spousty fotek reference jednotlivých nevěst/ženichů (ze 313 svateb, co jsme odehráli). Kdyžtak jsem na příjmu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku a podrobnosti vám posílám prostřednictvím I.P. Zaujme? Zuzka
Odpovědět
Dobrý den, zasílám nabídku přes IP. S pozdravem skupina Cactus :)
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji Reflex - rock, viz moje reference. Lepší kapela mě nenapadá a to jich znám hodně z pořádání hodů.
Odpovědět
Hráli nám Reflex-Rock z Blanska. Super borci, super hlas, všichni se bavili!! Měli jsme je teď 14 dnů zpátky na svatbě.
Odpovědět
My4band z Příbora. Jsem hodně náročná na hudbu a nic lepšího jsem teda nenašla.
Odpovědět
Ahoj, já jsem byla maximálně spokojená s jazzovou kapelou INFLARANTI, kterou jsem zažila na svatbě kamarádky. Hráli příjemně k jídlu i živě a melodicky k tanci.. a žádné dlouhé pauzy. Cena byla 10.000 ale nevím, jestli to bbylo ovlivněno tím, že to bylo přes tu kamarádku na doporučení. vytvořili fakt příjemnou atmošku a i chlapi, co tenhle styl neposlouchají byli rádi, že se nehrajé mladej popík :). Takže žádná ostuda nebo nudná klasika. A taky jsem ocenila fakt profi přístup při domluvě. Najdi si jazzindeck.com. Kdybys chtěla kontakt na toho pána, jejich manažera asi, tak mi pisni :).
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?