Kapela na svatbu + DJ v jednom, květen 2019, Mohelno

Ahoj, na příští rok (18.5.2019) sháníme kapelu na svatební hraní, která má mezi členy i DJ, který by po skončení hraní kapely zůstal na večírku a dalších pár hodin pouštěl písničky. Nemáte na někoho doporučení? Svatba bude v Mohelnu. Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jezdím pravidelně do Mohelna. Mohelenský dvůr. Zároveň hrají v kapele. Máte-li zájem kontaktujte mne.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den slečno Nevěsto, mou nabídku naleznete v interní poště. Svatební Dj Jirka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den :) Moc radi prijedeme. Podívejte se prosím na muj profil a web a v pripade zajmu Vam rada pošlu dalsi informace a ukázky... Krásný vecer preji. Eliska
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den máme kapelu a jsme i DJ. Na našich vebovkách si poslechněte prosím naše ukázky. V případě zájmu zašlu nabídku. Děkuji a přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám se zpěvačkou přijedeme zahrát na vaši svatbu. Jelikož dělám i svatebního Dj, mohu Vám tak nabídnout vše v jednom. Mrkněte na naše webové stránky a v případě zájmu Vám rád udělám cenovou nabídku přímo pro Vás. Přeji pěkný den Roman Pluta Štístko MUSIC
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 18.05.2019 Vám na Vaší svatbě v Mohelnu rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píšu zprávu :) Hezký den, Eliška
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?