Kapela na svatbu, 26.9.2020 Chrášťany u Rakovníka

Dobrý den, sháníme menší kapelu na svatbu, hraní od odpoledne do půlnoci. Předem děkuji za tipy a případné cenové nabídky. M.
Odpovědět
Profilova fotka
@martinahl Dobrý den dovoluji si vám nabídnout naší kapelu, která má velké zkušenosti a vynikající reference. Prosím podívejte se na náš profil zde, a nebo na naše webové stránky. Budeme rádi za odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ve Vašem termínu máme volno a rádi Vám budeme k službám. Ukázky naleznete na našich webových stránkách. V případě zájmu o další informace či cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat. Honza
Odpovědět
Profilova fotka
@martinahl Dobrý den, slečno Martino, ve věci zajištění kapely na Vaší svatbu v termínu sobota 26.09.2020 v Chrášťanech u Rakovníka Vám rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Obsahuje i kapely a pevně věřím, že se mi povede Vaši poptávku uspokojit k Vaší plné spokojenosti ;-) Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do interní pošty.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Nabídku hudby na svatbu jsem Vám poslal do interní pošty. Přeji hezký den, Ivan
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Kapela Bosáci. Mohu nabídnout naše služby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?