Menu Forum

Kapela na svatbu 25.4.2015? Valašsko a okolí.

22. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
alisee1
1
Registrovala se 26. února 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
alisee1
1
Registrovala se 26. února 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Hledám svatební kapelu ze Zlínského kraje, která zahraje všechny žánry. Nejlépe pěvecké duo, ale není podmínkou. Děkuji za všechny tipy emoticon
17. lis 2014 ve 21:21  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
mikulilinka
21
Registrovala se 5. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 17 přátel. Slušovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
mikulilinka
21
Registrovala se 5. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 17 přátel. Slušovice, Region Zlín.
 Manželé Chromčákovi, dva strašně příjemní manželé, umí pobavit lidi a už se nemůžu dočkat až je budeme mít emoticon nádherně zpívají a umí i písničky teď ty moderní, prostě všeho chuť a dokáží se i na přání naučit pokud nemají v repertoáru emoticon Jsou od Vsetína.Kdyžtak pošlu kontakt emoticon
17. lis 2014 ve 23:18  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magma (51 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků. Má 4 přátele. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
magma (51 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků. Má 4 přátele. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
 Ahoj já bych nějaké informace potřebovala, hledám hudbu na oslavu a jsem z toho zoufalá emoticon . Napiš kontakt díky moc
6. led 2015 ve 14:31  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phawek (30 r.)
DJ Phawek / ELEMENT MUSIC
Jaroslav Bača PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
7
fotoportrét
fotoportrét
phawek (30 r.)
DJ Phawek / ELEMENT MUSIC
Jaroslav Bača PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
7
 @monule304 Možná jste to už zažili. Na večírku, na svatbě. Všechno bylo pečlivě naplánováno, vyšlo krásné počasí, víno teklo proudem, stoly se prohýbaly pod mísami s vybranými lahůdkami. Ale něco tomu chybělo... Zařídit, aby se lidé celou dobu bavili, není vůbec jednoduché. Neriskujte a svěřte pořádání akce tomu, kdo má zkušenosti.

Neslibujeme nemožné, ale pokoušíme se o maximum toho, co možné je. Pro nás je nejdůležitější Vaše spokojenost. To je i naší reklamou.
7 důvodů, proč zrovna nás
Máme kvalitní a zkušené lidi, které opravdu baví bavit lidi
Máme kvalitní a spolehlivou aparaturu
Hrajeme hudbu různých stylů, ale hlavně hrajeme fair play
Jsme flexibilní, umíme improvizovat
Děláme mini mejdany a středně velké
Můžete využít doplňkových a doprovodných služeb
Účtujeme si přijatelnou cenu

DJ Phawek a Chromec je tady pro Vás. Napište mi vaše požadavky a možná se dohodneme.Více na webu Hezký den
22. únor 2015 ve 13:09  •  www.elementmusic.cz  •  To se mi líbí