Menu Forum

Kapela na svatbu 11.7.2015? Tábor, Benešov...

8. kvě 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
qwsa
1
Registrovala se 9. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
qwsa
1
Registrovala se 9. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Shanime kapelu na svatbu 11. 7. 2015. Svatba se koná nedaleko Tábora. Předem děkuji za nabídky! Klára
12. dub 2015 ve 14:49  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
fenixmusic
Fenix music
Ivan Vydra PRO

Hudba a zábava - Region Praha
3
fotoportrét
fotoportrét
fenixmusic
Fenix music
Ivan Vydra PRO

3
 Mohu Vám nabídnout kapelu na svatbu - trio. Nechte mě e-mail v IP, pošlu Vám nabídku. Přeji hezký den
12. dub 2015 ve 20:54  •  www.fenixmusic.wz.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andromedea
Registrovala se 12. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba bude 9. června 2019
fotoportrét
fotoportrét
andromedea
Registrovala se 12. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba bude 9. června 2019
 Dobrý den, doporučuji Funny Dance Band
12. dub 2015 ve 22:40  •  Svatba bude v červnu 2019  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
melodyquartett (43 r.)
svatební smyčcové kvarteto
Dana PRO

1

“Dnes jsme přidali další dávku populárních skladbiček a to: Abba- Mamma mia a Dancing Queen,Aerosmith-I don't want to miss a thing,Guns and Roses-Sweet child of mine,Whitney Houston-I will always Love you,Susan Boyle-Perfect Day,Tom Jones-Delilah a vtipný Love and Marriage od Heusena. Tak máte opravdu široký repertoár z čeho vybírat-:)”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
melodyquartett (43 r.)
svatební smyčcové kvarteto
Dana PRO

1

“Dnes jsme přidali další dávku populárních skladbiček a to: Abba- Mamma mia a Dancing Queen,Aerosmith-I don't want to miss a thing,Guns and Roses-Sweet child of mine,Whitney Houston-I will always Love you,Susan Boyle-Perfect Day,Tom Jones-Delilah a vtipný Love and Marriage od Heusena. Tak máte opravdu široký repertoár z čeho vybírat-:)”
(Před 3 lety)

Dobry den
My nabizime hudbu k obradu a ke svatebni hostine..
8. kvě 2015 v 17:15  •  www.hudbanasvatby.cz  •  To se mi líbí