Menu Forum

Kapela na 2.6.2018

18. únor 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
jmmn
Registrovala se 20. července 2017 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jmmn
Registrovala se 20. července 2017 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den,

je tady ještě volná kapela na svatbu 2.6.2018. Svatební hostina bude nedaleko Kladna.
Děkuji.
Monika
8. únor v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ewkabila
Cactus
Eva Bílá PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
4
fotoportrét
fotoportrét
ewkabila
Cactus
Eva Bílá PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
4
 Dobrý den, naší nabídku zasílám přes IP.
S pozdravem skupina Cactus emoticon
8. únor ve 13:55  •  www.cactus.estranky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrykeys
Nejen svatební kapela Marry Keys
PRO

Hudba a zábava - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
marrykeys
Nejen svatební kapela Marry Keys
PRO

Hudba a zábava - Region Praha
 Dobrý den, zasílám nabídku přes IP.
9. únor v 18:44  •  www.marrykeys.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dj_alfi
Dj Alfi - Miroslav Novák
Miroslav Novák PRO

Hudba a zábava - Region Teplice

“Pokud sháníte Dj na vaši svatbu, který vám pořádně rozproudí zábavu a celým dnem vás provede dle vašich představ, kontaktujte mne na uvedeném telefonním čísle. Na nezávazné schůzce probereme vše, co vás zajímá a poté se rozhodnete, zda si mne vyberete. Budu se tešit.”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
dj_alfi
Dj Alfi - Miroslav Novák
Miroslav Novák PRO

Hudba a zábava - Region Teplice

“Pokud sháníte Dj na vaši svatbu, který vám pořádně rozproudí zábavu a celým dnem vás provede dle vašich představ, kontaktujte mne na uvedeném telefonním čísle. Na nezávazné schůzce probereme vše, co vás zajímá a poté se rozhodnete, zda si mne vyberete. Budu se tešit.”
(Před 5 měsíci)

Dobrý den, rád bych vám nabídl své služby na vaši svatbu. Mám dlouholeté zkušenosti s moderováním a ozvučením svateb. Rád také zajistím hry, abychom prolomili ledy. zajistím ozvučení i osvětlení, podkreslím i obřad. Preferuji osobní schůzku před svatbou, abychom vše doladili podle vašich představ. Pokud by vás má nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Budu se těsit. Krásný den, Miroslav Novák-Dj Alfi
18. únor ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí