Kapela/DJ na svatbu 6.9.2014 - Praha Východ

Profilova fotka
Dobrý den, Najdeme zde ještě volného DJ nebo kapelu, která by přijela do Hotelu v obci Lhota okr. Praha východ? Jedná se o nazvučení jak obřadu, tak samotné večerní párty. Děkujeme za nabídky Petr a Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám již obsazen, ale vím o kolegovi DJ, který má volno. Budete-li mít zájem, ozvěte se, pošlu Vám na něj reference a kontakt. Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Chtěl bych vám nabídnout své služby jako svatební dj.V repertoáru mám přes 1000 skladeb jak české tak zahraniční od 60.let až po současnost takže si vybere opravdu každý a vše s videoprojekci klipů.Moderovaní,soutěže zvuková a světelná aparatura samozřejmostí. Možnost udělat karaoke show. Můj kontakt jev profilu. kdybyste měla zájem určitě se ozvěte a dohodneme bližší podmínky. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem a gratulaci DJ M:M
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme netradiční smyčcové kvarteto. Rádi Vám zajistíme profesionální hudební produkci jak k obřadu, tak večerní párty. Kvarteto je možné doplnit hráčem na bicí a zpěvačkou.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rád nabídnu své služby. Nakoukněte do mého profilu a pokud by Vás zaujal, neváhejte mě, prosím, kontaktovat :-) Cenovou kalkulaci sestavím po sdělení pár detailnějších informací... :-)+Přeji hezký den, Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Odeslána IP.Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?