Kapela/ Dj na 18.9. 2021 - Bk

Profilova fotka
Sháníme narychlo kapelu nebo Dj na svatbu na statku v Němčicích u Boskovic v termínu 18.9. 2021. Děkuji za návrhy, začínám být zoufalá 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 18.9.2021 nemám ještě obsazen, mrkněte na můj web a v případě Vašeho zájmu mě kontaktujte.
Odpovědět
Profilova fotka
@laila_marie_el Zdravím, Váš termín mám volný, koukněte na můj profil a v případě zájmu mi napište. Hezký den. M. Kocián
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jelikož se rozpadl jeden pár, tak mi byl dnes termín 18.9.2021 zrušen a mám jej volný. Podívejte se prosím na mou nabídku na webových stránkách. Uvolnila se také fotobudka s okamžitým tiskem. S pozdravem O.Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste si ještě nevybrala z kolegů výše, mohu nabídnout své služby. Vámi požadovaný termín mám volný. V hudebním prostředí se pohybuji více jak 12 let. Zakládám si na skvělém vystupování a velkém hudebním přehledu. Máte se mnou jistotu, že Váš večer bude nezapomenutelný o čemž svědčí skvělé reference klientů, které mohu na vyžádání dodat. Více informací naleznete zde: https://www.beremese.cz/catalog/vendo... Pokud budete chtít, můžete mi kdykoliv zavolat .
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?