Kapela alebo DJ svatba 6.9.2018 Rakvice

Profilova fotka
Hledam kapelu alebo DJ na svatbu 6.9.2018 v Rakvicich. Obrad az v 16:00. Prosim o nabidky i s cenovymi ponukami do spravy. Dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasimvan Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby svatebního DJe. Na Jižní Moravu hrávat jezdím a velmi rád. Více informací a nabídku zasílám do zprávy zde na portále. Hezký den S hudebními pozdravy ♪♫ Svatební DJ Jiří Halák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem Vám také svoji nabídku do interních zpráv zde na Beremku. Více informací ve zprávě a v mém profilu zde na portále. :-) S přáním pěkného dne Dj Libor Velek Brno
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme kapela 2 + 1 - zpěvačka z Brna. Nabídku a podrobnosti vám posílám přes I.P.Zaujme? Zuzka - zpěvačka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád nabídnu své služby. Nabídka zaslána interní poštou. S pozdravem a přáním klidných příprav svatby Dj a moderátor Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Zaslána nabídka do IP. Přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte sz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý podvečer, dovolím si taky poslat nabídku do IP. Fajn den Patrik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den nabízím vam naše Duo Koktejl.Jsme živá hudba spojená s reprodukovanou hudbou.Vice info na nasich stránkách .Jsme sice z Ostravy ,ale přijedeme i k vám. Hrajeme za příjemné ceny . V případě zajmu napište do ip posty tady na neřekli.Zatim preji hezký zbytek dne. S pozdravem zpěvačka Yvona Juchelkova
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?