Menu Forum

Kapela - 30.06.2018 Jičín

22. dub 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
gerlindaa
1
Registrovala se 9. března 2018 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
gerlindaa
1
Registrovala se 9. března 2018 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Neví, kdy bude svatba
 Sháním živou hudbu na venkovní svatbu (k dispozici budou party stany). Hraní 3-4 hodiny. Děkuji
9. bře 2018 v 07:32  • Odpověz  •  Líbí se mi to
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
artepertutti (34 r.)
Jitka Břízová
Jitka Břízová PRO

Hudba a zábava - Region Brno
4

“Rezervace na další rok se nám již plní. Nečekejte s Vašimi objednávkami až na březen, tou dobou už bývají ty nejžádanější termíny většinou plné. Nově zastupuji i duo housle a harfa v Plzeňském kraji!”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
artepertutti (34 r.)
Jitka Břízová
Jitka Břízová PRO

Hudba a zábava - Region Brno
4

“Rezervace na další rok se nám již plní. Nečekejte s Vašimi objednávkami až na březen, tou dobou už bývají ty nejžádanější termíny většinou plné. Nově zastupuji i duo housle a harfa v Plzeňském kraji!”
(Před 10 měsíci)

Přeji dobrý den, živou hudbu k obřadu již máte? Mohu zajistit kolegy z Jičínska (houslové duo, housle a klavír aj.).
9. bře 2018 ve 12:48  •  www.artepertutti.cz  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
gerlindaa
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
gerlindaa
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @artepertutti Děkuji za nabídku, ale na obřad budeme mít reprodukovanou hudbu ;) kdybychom si to rozmysleli, ozvu se emoticon
10. bře 2018 v 07:16  • Odpověz  •  Líbí se mi to
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slouží profil Profesionála".
19. dub 2018 ve 12:08 • eliskavostra
fotoportrét
fotoportrét
eliskavostra
Multižánrová hudba na Vaší svatbu
Eliška Vostrý PRO

Hudba a zábava - Okres {name}
2
fotoportrét
fotoportrét
eliskavostra
Multižánrová hudba na Vaší svatbu
Eliška Vostrý PRO

Hudba a zábava - Okres {name}
2
 Dobrý den, rádi přijedeme,
můžu nabídnout od sólisty přes multifunkční duo (multiinstrumentalistka a světový rekordman) až po velkou kapelu. Vše můžu poskládát na Vaše přání, hrajeme mnoho žánrů- od oldies až po současnost.
Více informací získate na mém profilu a nebo přímo kontaktujte mou maličkost emoticon

Budu se těšit, Eliška
22. dub 2018 v 11:37  •  www.eliskavostra.com  • Odpověz  •  Líbí se mi to