Menu Forum

Hudebník na svatební obřad 14.4.2018, Čechy pod Kosířem

2. dub 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
vt_14
Registrovala se 21. března 2018 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 1 inzerát.
  • Svatba byla 14. dubna 2018
fotoportrét
fotoportrét
vt_14
Registrovala se 21. března 2018 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 1 inzerát.
 Zdravím vás, sháníme hudebníka, ideálně housle nebo klidně i jiný hudební nástroj, který nepotřebuje ozvučení a snadno se přenese - obřad venku, za deště do interiérů, pro svatební obřad v Čechách pod Kosířem. Včera nám paní houslistka odřekla účast. Času do svatby nezbývá moc, tak budeme rádi za každé dotoručení, děkujeme
21. bře ve 21:37  •  Svatba byla v dubnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
artepertutti (33 r.)
Jitka Břízová
Jitka Břízová PRO

Hudba a zábava - Region Brno
2

“Pro nevěsty milující folklór nebo nové písně v podání cimbálu nově nabízím také duo housle a cimbál v oblasti Zlínského kraje a celkově jižní Moravy.”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
artepertutti (33 r.)
Jitka Břízová
Jitka Břízová PRO

Hudba a zábava - Region Brno
2

“Pro nevěsty milující folklór nebo nové písně v podání cimbálu nově nabízím také duo housle a cimbál v oblasti Zlínského kraje a celkově jižní Moravy.”
(Před 1 měsícem)

Přeji dobrý den,

mohu nabídnout své služby. Ráda s Vámi proberu možnosti. Napíšu zprávu.
24. bře v 06:30  •  www.artepertutti.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vt_14
fotoportrét
fotoportrét
vt_14
 Děkuji všem za reakce, hudebník se již našel emoticon
24. bře ve 13:18  •  Svatba byla v dubnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
5

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
5

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

pro Váš svatební obřad Vám mohu nabídnout harfistku, klavíristku nebo smyčcové duo/ trio/ kvarteto.
Pokud by Vás některá z nabídek oslovila, neváhejte napsat do zpráv nebo přes kontaktní formulář na webových stránkách.

Mějte se krásně, Simona
2. dub ve 13:16  •  www.simona-voriskova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí